Elektronika

Příslušenství, bez kterého se váš tablet neobejde

Udělali jste si radost novým tabletem a nedáte bez něj ani ránu? Vlastně se vám ani nedivíme, přenosné počítače s dotykovým displejem se velmi rychle ujaly a vypadá to, že je ze segmentu jen tak něco nevytlačí. Dnes však nebudeme rozebírat jejich přínos (o kterém jste se ostatně přesvědčili na vlastní prsty) a nečekejte ani manuál „jak vybrat tablet“. Dnešní článek jsme věnovali všem hrdým majitelům tabletů, kteří si své elektronické miláčky koupili samostatně. Patříte mezi ně i vy a chcete ho využívat efektivněji, případně aby vám déle vydržel?

Bez pouzdra ani ránu

Opravdu s sebou nosíte tablet jen tak? Pouzdra pro tablety patří mezi základní příslušenství, nicméně většina výrobců ho v základní sadě nenabízí. Primární funkcí pouzdra je samozřejmě ochrana tabletu, ale pokud si připlatíte pár korun navíc, získáte externí nabíječku. Ta se vám bude během delšího pobytu mimo elektrickou síť hodit! Pomocí USB kabelu si navíc budete moct dobít i jiné zařízení (např. smartphone), Milovníci designových doplňků jistě ocení přítomnost stylových pouzder v koženkovém provedení. Díky pouzdru se z tabletu v mžiku stane módní doplněk.

PouzdroA neměli byste zapomenout ani na další ochranný prvek – bez fólie na tablet se vám displej rychle poškrábe. Navíc omezí nepříjemné otisky prstů a některé folie slouží také jako antireflexní vrstva s univerzální mřížkou.

FolieStojánek

Nebaví vás sledování filmů s tabletem v ruce? Chcete si z většího tabletu udělat provizorní monitor? Pořiďte si stojánek na tablet! Vzhledem ke kompaktním rozměrům a možnosti složení si ho můžete vzít s sebou i na cesty.

StojanekKlávesnice pro psavce

Často píšete a vyťukávání na displeji vás zdržuje? Problém lze vyřešit velmi elegantně – stačí připojit klávesnici. Klávesnice pro tablety může mít formu samostatné periferie, ale také pouzdra s vestavěnou klávesnicí. Pouzdérko tablet promění v luxusní mininotebook.

Klavesnice

Třešnička na závěr

Venku mrzne až praští, ale vy se přesto bez tabletu neobejdete. Díky speciálním rukavicím s konečky z elektricky vodivého materiálu můžete ovládat displej a přitom nemrznout! Rukavice využijete i při práci s chytrým telefonem nebo jiným zařízením s dotykovým displejem.

RukaviceA kde stylové a praktické příslušenství pro tablety zakoupíte? Zkuste to u specializovaného prodejce na www.aaron.cz!