6 tipů na originální a příjemné prožití Valentýna

6 tipů na originální a příjemné prožití Valentýna

Oslava Valentýna nemusí být jen obyčejná večeře a kino s romantickým filmem. Zkuste tentokrát vymyslet něco opravdu originálního a klidně i vtipného. Zažijte se svým protějškem něco, co si budete oba dva pamatovat ještě po letech.

1) Překvapte svůj protějšek

Pokud váš protějšek čeká, že Valentýn neslavíte a žádné dárky si v tento den nedáváte, tak se nebojte to změnit. Klidně mu připravte překvapení a kupte mu něco, co už delší dobu chce nebo se po tom tajně dívá. Může se jednat jen o maličkost nebo drobnost, která je spíš pro radost. Je zbytečné utrácet tisíce a přivést svůj protějšek do rozpaků.

2) Zahrajte si hru

Při předávání dárku si zahrajte hru. Dárek můžete někde schovat a nechat svého partnera, aby jej hledal. Můžete mu to připravit jako bojovou hru v domě nebo klidně i na zahradě. Uvidíte, že každý dospělý si rád hraje a na chvilku tak zapomene na své starosti a povinnosti.

3) Pro tu správnou valentýnskou atmosféru

Skvělým tipem, jak potěšit partnera na Valentýna je pomocí spodního prádla. Je na vás, zda si koupíte nové dámské spodní prádlo nebo zda pořídíte svému protějšku vtipné nebo klasické pánské spodní prádlo. Zvolit můžete bavlněné trenýrky, které budou vždy správnou volbou. Nebojte se dárek také originálně zabalit.

4) Zkuste něco nového

Pokud Valentýn slavíte a chodíte nejčastěji do kina nebo do restaurace na večeři, tak zkuste udělat změnu. Udělejte si výlet na vyhlídku nad městem, zajděte do divadla nebo pozvěte přátele a oslavte Valentýna hromadně. Fantazii se meze nekladou. Hlavně si tento den užijte naplno a dělejte jen to, co je vám oběma příjemné.

5) Připravte si společně večeři

Nemusíte chodit na drahou večeři do luxusní restaurace, skvělou večeři si připravíte i sami doma. Využijte k tomu i pomoc partnera a klidně se svlékněte do spodního prádla a dejte přípravě pokrmů nový nádech. Vyzkoušet můžete různé valentýnské menu s afrodiziaky, jako jsou ústřice, celer, ořechy, chřest nebo třeba med, popřípadě čokoláda.

6) Nebojte se dobrodružství

Nezapomeňte na erotický náboj. Ten můžete v protějšku vzbudit novým spodním prádlem a také sváděním. Valentýn je také ideálním okamžikem, kdy zažít dobrodružství. Dovedete si představit hrátky ve vodě, milování v autě u lesní cesty nebo cokoliv jiného, co vám přijde v první chvíli jako šílený nápad? Tak to je přesně ono, nebojte se a vyzkoušejte něco, na co budete vzpomínat ještě za pár let.

Publikováno: 13. 02. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam