7 důvodů, proč pro přepravu zásilek využít Rychlý Převoz

7 důvodů, proč pro přepravu zásilek využít Rychlý Převoz

Potřebujete přepravit zásilku v rámci Prahy, nebo třeba na druhý konec republiky? Můžete se obrátit na tradiční dopravce a smířit se s mnoha kompromisy. Anebo využít služeb pražské kurýrní služby Rychlý Převoz. Našli jsme rovnou sedm důvodů, proč zvolit druhou možnost.

1. V Praze a okolí funguje non-stop

Rozhodli jste se na poslední chvíli? Nevadí, Kuryrni sluzba_https://www.rychlyprevoz.cz/ přepraví vaši zásilku po Praze a blízkém okolí kdykoliv. Třeba i o půlnoci.

2. Doručení v rámci celé ČR

Rychlý Převoz neoperuje pouze v metropoli. Zásilku můžete poslat na libovolnou adresu v celé České republice.

3. Včasné doručení ve 100% stavu

Váš balík se na místo určení dostane ve smluveném čase a v pořádku. Pokud jste již zažili situace, kdy se kurýr k zásilce nechoval příliš ohleduplně, a navíc s ní dorazil mnohem později, než jaká byla dohodnutá doba doručení, zřejmě nemusíme podotýkat, že právě dochvilnost a maximální obezřetnost patří k nejcennějším vlastnostem kurýrní služby.

4. Monitoring zásilky

Jste netrpěliví a potřebujete mít vše pod kontrolou? Rychlý převoz umožňuje registrovaným zákazníkům sledování zásilek online.

5. Individuální přístup

Máte nestandardní požadavek? Nebojte se s ním svěřit. Rychlý převoz se snaží vycházet vstříc i zákazníkům, kteří vyžadují něco trochu jiného, než je zvykem.

6. Ochotní a spolehliví kurýři

Už vám někdy pokazil dobrou náladu nespolehlivý a arogantní zaměstnanec kurýrní služby? V případě Rychlého Převozu se vám nic takového nestane. Zaměstnanci jsou sympaťáci k pohledání. Vykouzlí vám úsměv na rtech.

7. Pojištění zásilek

Ačkoliv se zaměstnanci Rychlého Převozu k balíkům chovají obezřetně, stát se může cokoliv. Všechny zásilky jsou proto pojištěné, takže kdyby došlo k nejhoršímu, nepřijdete zkrátka. Další informace o službě a podání objednávky online najdete na https://www.rychlyprevoz.cz/.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam