Zahrajte si na vojáky se vším všudy!

Zahrajte si na vojáky se vším všudy!

Jaro je konečně tady a většina z nás se již probouzí ze zimního lenošení. A jestlipak jste již přemýšleli nad tím, jak strávíte první prosluněný víkend? Chcete-li si ho opravdu užít a zažít něco netradičního, udělejte si s partou nejlepších kamarádů vojenské cvičení. Vzpomeňte si na to, jak jste si jako děti hráli na vojáky a vydejte se v plné polní někam daleko od civilizace. Předsudků okolí se rozhodně bát nemusíte, vždyť airsoft a paintball patří k nejoblíbenějších volnočasovým aktivitám a často se mu oddávají i ženy. Nezapomeňte však na to, že bez pořádného vybavení nebudete mít v „litém“ boji šanci.

Nepodceňujte přírodu a připravte se na nejhorší

Ať už máte v plánu simulaci bojové mise v Afghánistánu nebo akce speciální policejní jednotky, rozhodně byste měli navštívit online army shop 1armyshop.cz, který je nabitý opravdu širokým sortimentem army oblečení a dalšího vybavení, bez kterého se rozhodně zkrátka neobejdete. Kvalitní vojenské oblečení vám dodá pocit, že zažíváte skutečnou bojovou akci a zároveň vás ochrání před drsnými přírodními podmínkami. V e-shopu najdete originální vybavení, které používá česká a armerická armáda – taktické košile, které jsou určeny k nošení pod bojovou vestu, maskáčové blůzy a kalhoty, ale i teplé kabáty a samozřejmě nezbytné přilby. Pro „snipery“ je připravena maskovací síť s PAD nástřikem, která je vždy spolehlivě ukryje před nepřátelskými jednotkami. Neméně důležitá je i pořádná obuv, která vám usnadní pohyb v náročném terénu. Povinnou výbavu však netvoří jen oblečení, ale i spousta drobností jako je čutora na vodu, čelová svítilna a nejrůznější nářadí.

Army shop nejen pro vojáky

Na své si přijdete i v případě, že militarismu příliš neholdujete, ale přesto do přírody pravidelně vyrážíte – třeba na ryby. 1armyshop.cz totiž nabízí i spoustu dalšího vybavení, které vám pobyt v terénu výrazně usnadní. Maskáče, plynový vařič, ohříváček, kompas nebo dalekohled vám během víkendových toulek přírodou určitě budou hodit...

Publikováno: 28. 03. 2013

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: army oblečení | army shop | vojenské oblečení