Internet

Atomer – recenze e-shopu, u kterého platíte jen za to, co skutečně využíváte

Hledáte profesionální e-shopové řešení, kterému nechybí žádná z nezbytných funkcionalit, ale zároveň nehodláte platit za nic, co nebudete využívat? Ale tak by to přece mělo být – nikdo vás nemůže nutit kupovat nadstandardní moduly, které jsou užitečné jen pro specifické účely. V praxi je to bohužel jinak a rozhodnete-li se pro profesionální internetový obchod, vždy se alespoň mírně přeplatíte. V případě populárního systému Atomer to ale neplatí a skutečně vás bude stát jen tolik, do jaké míry ho využijete. Chcete si poskládat moderní e-shop atom po atomu? Prozradíme vám, jak na to.

Dnešní recenze e-shopu Atomer.cz bude jen malý nástin toho, co důmyslný systém nabízí. Ostatně vyzkoušet si ho můžete sami a to zcela zdarma, což je jediný způsob jak zjistit, jestli vám Atomer „sedí“. Přesto zmíníme alespoň několik základních výhod, kterými se liší od drtivé většiny konkurence.

Atomer funguje na kreditním systému, čili se vyhnete pevným měsíčním poplatkům. Vývojáři dali uživatelům k dispozici spoustu modulů s rozličnými funkcionalitami a je tedy jen na vás, co v e-shopu využijete a co nikoliv. Budete platit pouze za funkce, které opravdu potřebujete a nic navíc.

Administrační rozhraní je intuitivní a zorientuje se v něm i naprostý začátečník. I navzdory jednoduchosti v něm ovšem najdete vše, co budete ke správě potřebovat. Ostatně jednoduchý a intuitivní rozhodně neznamená nedostatečně funkční, což Atomer stoprocentně potvrzuje. Samozřejmostí je komplexní statistika tržeb, SEO nastavení, podpora čteček čárových kódů, věrnostní program, exporty do PDF a CSV, mailing list, propojení s Facebookem a spousta dalších užitečných funkcí, které si můžete osahat v plnohodnotné demoverzi.

Vzhled e-shopu je profesionální a již v základu je k dispozici množství předdefinovaných šablon, nicméně pokud se budete chtít odlišit od konkurence, využijte možnost tvorby individuální šablony na míru.

Se systémem Atomer vytvoříte propracovaný i jednoproduktový e-shop za pár minut a… můžete začít prodávat. Vyzkoušet si ho můžete na www.atomer.cz.