Autoservis České Budějovice: FALA nabízí víc než konkurence

Autoservis České Budějovice: FALA nabízí víc než konkurence

Dnešní článek jsme věnovali všem majitelům motorových vozidel, kteří se poohlíží po kvalitním autoservisu v Českých Budějovicích. Patříte do této cílové skupiny i vy a jen neradi byste svůj vůz svěřili do péče fušera? V tom případě se vám budou zamlouvat komplexní služby společnosti autoservis České Budějovice – FALA s.r.o., která funguje již od roku 1997. Firma se postupně rozrostla o osm zaměstnanců a momentálně zajišťuje široké spektrum služeb. Proč byste se měli obrátit právě na ni?

Nechte si poradit od profesionálů

Ať už vám jde o preventivní prohlídku, přípravu vozu na STK, výměnu pneumatiky nebo opravu kosmetických vad na laku, v českobudějovickém autoservisu se vašemu plechovému miláčkovi dostane té nejlepší péče. Zapomeňte na přemlouvání se strany servisáků a naléhání k výměně drahých součástek – profesionálové z autoservisu FALA mají letité zkušenosti v oboru, automobily milují a vyznají se v nich. Rádi vám doporučí hned několik řešení, z nichž si vyberete to nejschůdnější. Odborné konzultace můžete využít také v momentě, kdy budete stát před nákupem nového vozidla, případně budete chtít prodloužit životnost stávajícího vozu.

Kompletní mechanické práce od A do Z

V rámci autoservisu provádí společnost FALA veškeré mechanické práce – výměnu oleje včetně filtrů, výměnu čepů, kompletní výměna brzdového systému nebo určité části, výměnu homokinetických kloubů, opravu motoru, oprava převodovky, výměnu spojky, výměnu ložisek, výměnu agregátu a další. V českobudějovickém autoservisu nechybí ani lakovací kabina, moderní diagnostické zařízení a 8-bodová geometrie od firmy FAIP. Zároveň můžete využít také opravu/čištění/plnění/dezinfekci klimatizace.

Chcete ušetřit za nové obutí?

Co se týče zmíněného pneuservisu, příjemně vás překvapí ceny. Pneuservis České Budějovice nabízí pneumatiky výrazně levněji než konkurence. V průměru ušetříte až o 20 – 30 % za sadu, takže si můžete bez obav dopřát o třídu lepší pneu. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na firemní prezentaci na www.autoservisfala.cz.

Publikováno: 08. 05. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoservis české budějovice | pneuservis české budějovice