Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Bezpečnostní kamera: Oko, které nikdy nespí

Ochrana majetku je téma, které nenechá nikoho chladným. K nejefektivnějším způsobům zabezpečení přitom patří kamerové systémy. Jejich velkou výhodou je, že monitorují vnitřek budovy či exteriér nepřetržitě. Co se na místě děje, tak můžete sledovat v reálném čase na monitoru, případně na chytrém mobilním telefonu. Záleží jen na tom, po jakém typu kamerového systému sáhnete.

Analogové kamerové systémy

Cenově nejdostupnější jsou analogové kamery. Jedná se o řešení pro méně náročné uživatele – například k ostraze pozemku nebo soukromého majetku v domě. Zpravidla jde o kompaktní zařízení, která umí splynout s prostředím. Některé varianty lze nainstalovat tak, aby je potencionální narušitel vůbec nezaregistroval.

IP kamery

Moderní síťové neboli IP kamerové systémy se většinou využívají v komerční sféře. Pomáhají sledovat prostory bank, veřejných institucí apod. Samozřejmě si můžete tento typ kamer pořídit i pro soukromé účely. Velkou výhodou je skutečnost, že přístup k záznamu nelimituje vzdálenost od systému. Video a zvuk lze sledovat třeba během dovolené či služební cesty v zahraničí.

Turbo HD kamery

Vyžadujete-li přenos Full HD videa na vzdálenost až 500 metrů po koaxiálním kabelu? Pak si pořiďte Turbo HD kameru, která svými parametry překonává standardní HD kamery. Konkrétně nabízí vysoce kvalitní přenos signálu, větší šířku pásma, detailnější snímky i obraz s vyšším barevným spektrem (oproti běžné HD kameře je barevné spektrum dvojnásobné).

Tím však výčet specifických typů kamerových systému nekončí. U specializovaných prodejců, jako je kenex.cz, najdete také termokamery zobrazující tepelné záření tělesa, HD-SDI kamery (kompromis mezi analogovými a IP kamerami) i jiné kamerové sety se speciálními funkcemi. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, zeptejte se prodejce – ochotně vám doporučí vhodný typ.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *