Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Půjčka bez dokládání příjmu pro všechny

Nudí vás nutnost předkládat spoustu potvrzení, když se chcete ucházet o úvěr u banky, kde máte svůj účet, nebo u kterékoli jiné banky? Cítíte se poníženě a vadí vám, jak vás při takovéto transakci zkoumají a co všechno chtějí vědět o vašich finančních tocích? Je to pochopitelné, protože každému taková prověrka není příjemná. Připadá si při ní tak trochu jako zločinec, i když ve skutečnosti nic neudělal. Naštěstí ale existují i půjčky, při kterých podobné ponižující procesy absolvovat nemusíte.

Když nemusíte nosit potvrzení

Možná vás to po různých zkušenostech překvapí, ale skutečně je to tak. U řady nebankovních úvěrů skutečně příjmy dokládat nemusíte. Taková půjčka bez doložení příjmu se proto dá uzavřít velice rychle a bez zbytečného a zdlouhavého papírování. Nemusíte na nic čekat.

Proč byste si měli vybrat právě tento typ půjčky?

  • Neztratíte zbytečně ani minutu. Nikdo vás nebude nutit sjednávat si s někým osobní schůzky a chodit na pobočku, kde budete čekat ve frontě a ještě na vás bude někdo nepříjemný. Všechno vyřídíte online. Stačí si sednout ke svému počítači doma nebo v kanceláři a vyplnit online formulář. To vám zabere jenom pár minut.
  • Vyplněná data jedním kliknutím odešlete a prakticky obratem dostanete odpověď, jestli vám byla půjčka přidělena. Přitom půjčky bez dokládání příjmu jsou určeny skutečně pro všechny. Není podstatné, zda jde o podnikatele, zaměstnance, matky na mateřské dovolené nebo důchodce či studenty. Podmínky pro jejich udělení splní všichni. Schvalovatelnost tohoto typu půjček je opravdu vysoká, tvoří až 80 % i více.
  • Předem jsou jasně daná kritéria pro udělení půjčky. Nečekají vás žádné skryté poplatky, třeba za to, že si úvěr vůbec můžete vzít. Pravidla hry jsou férová, známá předem a po celou dobu uzavřené smlouvy se nemění.
  • Výhodou, je že se jedná o půjčky ihned na účet. Nemusíte čekat dlouhou dobu, až vám dojdou peníze. Dostanete je velice rychle. Odesílají se hned po schválení žádosti o půjčku. Můžete je dostat na účet i do 10 minut od informace, že vám byl úvěr přidělen. Proto mohou vyřešit vaši aktuální finanční krizi a maximálně splní svůj účel.

Nezapomeňte zvážit také rizika

Samozřejmě je ale třeba i při uzavírání půjček bez dokládání příjmu dávat pozor. Především byste měli zvážit, zda budete schopni do uvedeného termínu svoje závazky splatit a pokud si tím nejste jisti, raději si peníze nepůjčovat. Obvykle se termín splatnosti u malých nebankovních úvěrů pohybuje v řádu 30 dnů. Je sice možné ho prodloužit, ale prodloužení je zpoplatněno. Navíc obvykle k prodloužení dojde až ve chvíli, kdy společnost dostane poplatek za prodloužení na účet. Je proto důležité zvážit kromě výhod i možná rizika.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.