Půjčka bez dokládání příjmu pro všechny

Půjčka bez dokládání příjmu pro všechny

Nudí vás nutnost předkládat spoustu potvrzení, když se chcete ucházet o úvěr u banky, kde máte svůj účet, nebo u kterékoli jiné banky? Cítíte se poníženě a vadí vám, jak vás při takovéto transakci zkoumají a co všechno chtějí vědět o vašich finančních tocích? Je to pochopitelné, protože každému taková prověrka není příjemná. Připadá si při ní tak trochu jako zločinec, i když ve skutečnosti nic neudělal. Naštěstí ale existují i půjčky, při kterých podobné ponižující procesy absolvovat nemusíte.

Když nemusíte nosit potvrzení

Možná vás to po různých zkušenostech překvapí, ale skutečně je to tak. U řady nebankovních úvěrů skutečně příjmy dokládat nemusíte. Taková půjčka bez doložení příjmu se proto dá uzavřít velice rychle a bez zbytečného a zdlouhavého papírování. Nemusíte na nic čekat.

Proč byste si měli vybrat právě tento typ půjčky?

  • Neztratíte zbytečně ani minutu. Nikdo vás nebude nutit sjednávat si s někým osobní schůzky a chodit na pobočku, kde budete čekat ve frontě a ještě na vás bude někdo nepříjemný. Všechno vyřídíte online. Stačí si sednout ke svému počítači doma nebo v kanceláři a vyplnit online formulář. To vám zabere jenom pár minut.
  • Vyplněná data jedním kliknutím odešlete a prakticky obratem dostanete odpověď, jestli vám byla půjčka přidělena. Přitom půjčky bez dokládání příjmu jsou určeny skutečně pro všechny. Není podstatné, zda jde o podnikatele, zaměstnance, matky na mateřské dovolené nebo důchodce či studenty. Podmínky pro jejich udělení splní všichni. Schvalovatelnost tohoto typu půjček je opravdu vysoká, tvoří až 80 % i více.
  • Předem jsou jasně daná kritéria pro udělení půjčky. Nečekají vás žádné skryté poplatky, třeba za to, že si úvěr vůbec můžete vzít. Pravidla hry jsou férová, známá předem a po celou dobu uzavřené smlouvy se nemění.
  • Výhodou, je že se jedná o půjčky ihned na účet. Nemusíte čekat dlouhou dobu, až vám dojdou peníze. Dostanete je velice rychle. Odesílají se hned po schválení žádosti o půjčku. Můžete je dostat na účet i do 10 minut od informace, že vám byl úvěr přidělen. Proto mohou vyřešit vaši aktuální finanční krizi a maximálně splní svůj účel.

Nezapomeňte zvážit také rizika

Samozřejmě je ale třeba i při uzavírání půjček bez dokládání příjmu dávat pozor. Především byste měli zvážit, zda budete schopni do uvedeného termínu svoje závazky splatit a pokud si tím nejste jisti, raději si peníze nepůjčovat. Obvykle se termín splatnosti u malých nebankovních úvěrů pohybuje v řádu 30 dnů. Je sice možné ho prodloužit, ale prodloužení je zpoplatněno. Navíc obvykle k prodloužení dojde až ve chvíli, kdy společnost dostane poplatek za prodloužení na účet. Je proto důležité zvážit kromě výhod i možná rizika.

Publikováno: 02. 09. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam