Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Bezúročná půjčka zaměstnanci 2014

Dostali jste se do komplikované situace a na účtu vám nezbylo vůbec nic? Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vám na krátkou dobu půjčil, nemusíte zoufat. K lichvářům ani podvodníkům nemusíte – vaší záchranou by se mohla stát bezúročná půjčka zaměstnanci, kterou nabízí společnost Ferratum. O mikropůjčkách jste již pravděpodobně slyšeli a je to právě tato finská společnost (resp. její česká dceřiná společnost), která nabízí velmi zajímavý produkt.

Bezúročná půjčka zaměstnanci 2014 je nebankovní krátkodobý úvěr ve výši 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč, který lze využít na dobu až 15 dní. Žádost najdete na webových stránkách společnosti Ferratum (www.ferratum.cz), nicméně upozorňujeme, že je k mání pouze pro nové klienty. V podstatě jde o testovací produkt, díky kterému si možnosti mikropůjčky vyzkoušíte a pokud vám bude vyhovovat, budete ho moct v budoucnu využít znovu (za běžný poplatek).

Bezúročná půjčka od Ferratum je v každém případě perfektní řešení pro každého, kdo si chce půjčit menší částku a nehodlá splácet vysoké úroky. Ty jsou v případě těchto produktů poměrně vysoké a RPSN se může vyšplhat až na tisíce procent.

Bezúročnou půjčku zaměstnanci 2014 vyřídíte v následujících třech krocích:

  • zašlete žádost pomocí SMSky nebo online formuláře
  • jakmile poskytovatel žádost schválí, pošle vám peníze na účet nebo složenkou
  • do zvoleného termínu peníze vrátíte

Smlouva o bezúročné půjčce – vzor

V každém případě doporučujeme prostudovat vzor smlouvy o bezúročné půjčce, který je součástí obchodních podmínek. Ferratum je solidní společnost s dobrým jménem, ale stále platí ono známé pořekadlo „důvěřuj, ale prověřuj“.