Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Catering Hradec Králové: Profesionálové garantují špičkové zážitky

Pořádáte velkolepou oslavu narozenin, svatbu nebo jinou událost, od které si hodně slibujete? Pokud si nevíte rady s jídelníčkem, dekoracemi a dalšími záležitostmi, obraťte se na specialisty ze Zámecké Terasy v Chlumci nad Cidlinou. Služba catering Hradec Králové je ideálním řešením pro každého, kdo nechce riskovat společenské faux pas, a naopak touží po vynikajícím výsledku. Zda akci uspořádáte přímo v prostorách vyhlášené restaurace nebo na jiném místě, je na vás. Na prvotřídní cateringové služby budete v dobrém vzpomínat ještě hodně dlouho.

Co zahrnují cateringové služby v Hradci Králové?

Kvalifikovaný personál zajišťuje široké spektrum cateringových služeb napříč celým Královéhradeckém krajem. Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by měla akce probíhat, nevadí – profesionálové navrhnou menu a postarají se o vše potřebné. Podstatou cateringu není pouze vaření, ale také obsluha a široké spektrum doplňkových služeb

Zámecká terasa je ideální místo pro pořádání svateb, rautů, plesů, meetingů, konferencí a dalších akcí. Malebné prostředí zámku Králova Koruna nabízí jedinečnou atmosféru, kterou si užijí všichni přítomní. Tým profesionálů vyjde vstříc vašim požadavkům a vy jen přijdete k hotovému.

Lahodné menu servírované s citem

Preferujete chutnou klasiku, nebo exotické pokrmy? Cateringové služby Hradec Králové zjišťují vyhlášení kuchaři, kteří vaří pouze z vysoce kvalitních a vždy čerstvých surovin. Ať už jde o studené pokrmy, hlavní chod nebo lahodný dezert, chuťové pohárky účastníků akce zažijí pocit blaha.

Tak co vy na to? Pořád máte chuť organizovat akci, když se můžete obrátit na catering Hradec Králové? Služby můžete využít kdykoliv během celého roku. Bližší informace o cateringu a restauraci Zámecká terasa najdete na www.zamecka-terasa.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *