Dřevěná okna a zimní zahrada změní vaše obydlí k nepoznání

Dřevěná okna a zimní zahrada změní vaše obydlí k nepoznání

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak výrazně ušetřit za energie, je výměna starých oken, kterými uniká obrovské množství tepla. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují moderní plastová okna a chcete svému bydlení dopřát mnohem přirozenější vzhled, sáhněte po eurooknech, která se vyrábí ze dřeva. Díky moderním technologiím, které jsou v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami (konkrétně ČSN 746101), jsou vysoce odolná i proti agresivnímu prostředí a pyšní se vynikajícími tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi. Nevadí jim horko ani mráz, snadno se udržují a jsou vysoce odolná vůči požáru. Prim však hraje především design a půvab přírodnímu materiálu, kterému plast nemůže konkurovat.

Orientujte se na kvalitu

Výrobců, kteří nabízí eurookna za „bezkonkurenční“ ceny, se v posledních letech objevilo jako hub po dešti. K podobně lákavým nabídkám je však na místě přistupovat s jakýmsi odstupem a hledět nejen na cenu, ale především kvalitu. Dřevěná okna představují poměrně vysokou investici a byla by škoda za pár let zjistit, že se „úspora“ několika tisícovek projevila na nepříliš kvalitním zpracování. Obraťte se proto na někoho, kdo dřevěná okna nabízí nejen levně, ale zároveň má s výrobou letité zkušenosti a skutečně mu záleží na spokojenosti klientů. Jedním z výrobců je i společnost Eurookna Ludvík s.r.o., která se zabývá nejen samotnou výrobou oken, ale i odbornou montáží a doplňkovými službami jako jsou parapety, žaluzie či sítě proti hmyzu.

Na zahrádce po celý rok

Společnost Eurookna Ludvík s.r.o. také realizuje stále oblíbenější zimní zahrady, které nabízí příjemné posezení a ničím nerušenou relaxaci i během zimních měsíců. Dodejte svému obydlí punc luxusu a nechte si vyrobit unikátní konstrukci, která rozšíří obytný prostor a stane se dominantním prvkem, který nezůstane bez povšimnutí. Zimní zahrada skvěle poslouží i pro přechovávání rostlin během chladnějšího období či prosvětlení přístupu do domu. Více informací najdete na webových stránkách eo-ludvik.cz.

Publikováno: 25. 01. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dřevěná okna | eurookna | zimní zahrady