Drive Services: Špičkové ruční mytí a autoservis na Praze 9

Drive Services: Špičkové ruční mytí a autoservis na Praze 9

Odpočívá vám v garáží mazlík, na kterého nedáte dopustit a chcete, aby vypadal jako ze škatulky? V tom případě svěřte jeho očistu profesionálům, kteří se o něj postarají jako o vlastní. Navíc vás zbaví škrábanců na laku – vaší noční můry, která vás připravila o bezstarostný spánek. Ale kde zmíněné profíky najdete? Vydejte se do Drive Services na Praze 9!

V čem je ruční mytí lepší než automyčka?

Nehledě na roční období, karoserie dostává zabrat. A nejen ta, důkladnou hygienou by měla projít také okna, kola a interiér. Ale proč je ruční mytí aut na Praze 9 mnohem lepší řešení než klasická automyčka? Pro zaměstnance Drive Services je prioritou pečlivost a šetrnost – těch se vám v automyčce nedostane. Kartáčování laku příliš nesvědčí a výsledek nevypadá tak, jak jste si ho představovali. Ruční mytí - Praha 9 Ruční mytí v Drive Services probíhá následovně. Zkušený „myčkař“ nanese na lak šetrný přípravek na odstranění hmyzu (především na čelní masku, kapotu, zpětná zrcátka a přední sklo), který po chvíli odstraní houbou a karoserii opláchnou vysokotlakým čističem. Následuje ruční mytí kvalitním šamponem, spláchnutí vodou, nastříkání voskem, další opláchnutí a důkladné vytření jelenicí – pěkně dosucha.

Absolutní očista, po které váš vůz touží

A to je teprve začátek. Stejně pečlivě „myčkař“ vyčistí plastové díly karoserie i v interiéru, provede ošetření kožených sedadel, vyluxuje a vůbec udělá všechno proto, aby váš automobil vypadal jako nový. Samozřejmostí jsou také specifické služby jako ošetření chromovaných dílů, renovace laku nebo aplikace dlouhodobé ochrany laku Long Life (vydrží cca 4 měsíce). Drive Services - ruční mytí aut Praha 9 Shrnuto a podtrženo, ruční mytí Praha 9 – Drive Services je správná volba pro každého, komu na svém autě opravdu záleží. Za zmínku však stojí také další služby – rychlý autoservis a pneuservis. Další informace a možnost rezervace najdete na http://drive-services.cz.

Publikováno: 01. 03. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoservis praha 9 | drive services | ruční mytí aut praha 9