Exotická dovolená za dostupnou cenu? Víme, kde ji hledat!

Exotická dovolená za dostupnou cenu? Víme, kde ji hledat!

Sníte o exotické dovolené, ale doposud jste trávili léto jen v tuzemsku nebo tuctových evropských letoviscích? Udělejte to letos jinak a splňte si své sny. Poznejte jiné kultury a úžasná místa, která jste doposud znali jen z filmů a fotografií. Exotika není nedostupná, musíte se však obrátit na někoho, kdo vám ji nabídne za přijatelnou cenu, aniž byste museli slevit se svých nároků na komfort a zážitky. Rozhodli jsme se vám výběr partnera usnadnit a představit nabídku cestovní kanceláře Monoi, která se chlubí sedmnáctiletou působností na trhu.

Spolehlivý partner, se kterým dovolená "klapne"

Nabídka cestovní kanceláře Monoi je na první pohled jiná než jak ji znáte od cestovek, se kterými jezdíváte do Chorvatska nebo Itálie. Najdete v ní spoustu unikátních zájezdů, které navždy změní vaše představy o dovolené. Luxusní dovolená může mít spoustu podob, ale abyste si ji opravdu užili, musí se vše obejít bez komplikací. Právě proto Monoi spolupracuje s prověřenými agenturami, místními partnery a dopravci a může tak nabídnout komplexní služby za příjemné ceny. Pojďme se však podívat, kam na dovolenou!

Luxusní rezorty, safari i gurmánské tripy po Asii

Výběr zájezdu je samozřejmě otázkou vašich individuálních požadavků a priorit a položte si proto otázku, co od dovolené čekáte. Chcete se povalovat na sněhobílé pláži, popíjet drinky a kochat se výhledem na překrásnou přírodní scenérii? V tom případě doporučujeme Malajsii, Seychely, Granadu nebo Mauricius. Toužíte-li spíše po dobrodružství, vydejte se do Keni a poznejte život divokých zvířat. Neméně zajímavé je i putování po Peru, někdejší říši mocných Inků či toulky Bhútánem a Nepálem – zemi hromového draka a místem, kde přebývají bohové. Pro gurmány a sommeliéry je ideální volbou kulinářský výlet po Singapuru, Kambodži a Vietnamu nebo vinařský zájezd na Madeiru.

Exotická dovolená může mít mnoho podob a my jsme zmínili jen zlomek toho, co Monoi momentálně nabízí. Vybrat si můžete sami, na monoi.cz. Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv destinaci, s Monoi si dovolenou konečně užijete jako nikdy předtím.

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: exotická dovolená | kam na dovolenou | luxusní dovolená