Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Firemní vzdělávání nemusí být nudné

Každý zaměstnavatel má spoustu povinností. Jednou z nich je i poskytnutí několika uzákoněných školení svým zaměstnancům, především nováčkům. Některá školení je ovšem zapotřebí absolvovat opakovaně, v jasně stanovených intervalech. Ty je pak zapotřebí si ohlídat a nepropásnout je.

BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci, PO (požární ochrana), GDPR či IT bezpečnost. Oborů, v nichž se zaměstnanec musí vzdělat, je hned několik. Z těch povinných, která zmiňuje zákoník práce, musí absolvovat všechny. Jedná se o kurzy BOZP a PO, školení řidičů – referentů (bude-li zaměstnanec při výkonu svého zaměstnání používat vozidlo) a v některých případech i školení první pomoci.

Školení nepovinná, ale velmi prospěšná

Pak jsou ale školení nepovinná, ale velmi prospěšná. Jejich ochutnávku nabízí třeba unikátní vzdělávací online platforma INSTRUCTOR z portfolia společnosti PREVENT, která se na výrobu online školení specializuje. Online školení originálních a nápaditých, u nichž školený zaměstnanec nebude usínat. A dokonce si jejich obsah zapamatuje. Nejde totiž jen o to splnit zákonem danou povinnost, ale také si ze školení něco odnést. Na platformě INSTRUCTOR zkrátka zjistíte, že i firemní vzdělávání může být zábavné.

Bohatá nabídka online kurzů

Ze segmentu nepovinných školení by vaší pozornosti neměly uniknout online kurzy firemní kultury, soft skills nebo kurzy zaměřené na finance. A celá řada dalších interaktivních kurzů, s nimiž se můžete seznámit na stránkách www.instructor.cz. Ergonomický kurz například zaměstnance naučí správně sedět u počítače, čímž se vyvaruje problémům s krční páteří. Další kurz ho naučí správně třídit odpad. Podceňovat byste neměli ani kurz informační a kybernetické bezpečnosti stejně jako velmi aktuální kurz věnující se onemocnění Covid 19. Platforma INSTRUCTOR zkrátka myslí na všechno.

Vyrobte si vlastní kurz

Všechna zmíněná školení zaměstnanec absolvuje v době a na místě, které mu bude vyhovovat. Vy jako zaměstnavatel nemusíte objednávat školitele a shánět prostory, v nichž se školení uskuteční. Absolvuje ho buď doma, nebo ve své kanceláři. A pokud v nabídce nějaký kurz postrádáte, vyrobí vám ho PREVENT na míru. Nebo si ho můžete vyrobit sami. Postačí vám k tomu programy Powerpoint a Keynotes.

Vyhodnocení kurzu a vyhotovení certifikátu

Součástí služeb samozřejmě je i vyhodnocení kurzu a vyhotovení certifikátu o jeho absolvování. Tím to ale nekončí. Systém si ohlídá, kdy si daný zaměstnanec bude muset své znalosti oprášit. Některá školení je třeba absolvovat v pravidelných intervalech.

Online lektor k vašim službám

S kurzy navíc získáte i perfektní informační servis a služby online lektora, který bude nejenom jakousi odbornou garancí, ale především vám bude nonstop k dispozici. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně připraven zodpovědět jakýkoliv dotaz. Hlídat si nebudete muset ani legislativu. Systém se po každé změně automaticky zaktualizuje. Zkrátka se jedná o službu na špičkové úrovni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *