Firemní vzdělávání nemusí být nudné

Firemní vzdělávání nemusí být nudné

Každý zaměstnavatel má spoustu povinností. Jednou z nich je i poskytnutí několika uzákoněných školení svým zaměstnancům, především nováčkům. Některá školení je ovšem zapotřebí absolvovat opakovaně, v jasně stanovených intervalech. Ty je pak zapotřebí si ohlídat a nepropásnout je. BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci, PO (požární ochrana), GDPR či IT bezpečnost. Oborů, v nichž se zaměstnanec musí vzdělat, je hned několik. Z těch povinných, která zmiňuje zákoník práce, musí absolvovat všechny. Jedná se o kurzy BOZP a PO, školení řidičů – referentů (bude-li zaměstnanec při výkonu svého zaměstnání používat vozidlo) a v některých případech i školení první pomoci.

Školení nepovinná, ale velmi prospěšná

Pak jsou ale školení nepovinná, ale velmi prospěšná. Jejich ochutnávku nabízí třeba unikátní vzdělávací online platforma INSTRUCTOR z portfolia společnosti PREVENT, která se na výrobu online školení specializuje. Online školení originálních a nápaditých, u nichž školený zaměstnanec nebude usínat. A dokonce si jejich obsah zapamatuje. Nejde totiž jen o to splnit zákonem danou povinnost, ale také si ze školení něco odnést. Na platformě INSTRUCTOR zkrátka zjistíte, že i firemní vzdělávání může být zábavné.

Bohatá nabídka online kurzů

Ze segmentu nepovinných školení by vaší pozornosti neměly uniknout online kurzy PREVENT" href="https://www.instructor.cz/online-kurzy" target="_blank" rel="noopener">online kurzy firemní kultury, soft skills nebo kurzy zaměřené na finance. A celá řada dalších interaktivních kurzů, s nimiž se můžete seznámit na stránkách www.instructor.cz. Ergonomický kurz například zaměstnance naučí správně sedět u počítače, čímž se vyvaruje problémům s krční páteří. Další kurz ho naučí správně třídit odpad. Podceňovat byste neměli ani kurz informační a kybernetické bezpečnosti stejně jako velmi aktuální kurz věnující se onemocnění Covid 19. Platforma INSTRUCTOR zkrátka myslí na všechno.

Vyrobte si vlastní kurz

Všechna zmíněná školení zaměstnanec absolvuje v době a na místě, které mu bude vyhovovat. Vy jako zaměstnavatel nemusíte objednávat školitele a shánět prostory, v nichž se školení uskuteční. Absolvuje ho buď doma, nebo ve své kanceláři. A pokud v nabídce nějaký kurz postrádáte, vyrobí vám ho PREVENT na míru. Nebo si ho můžete vyrobit sami. Postačí vám k tomu programy Powerpoint a Keynotes.

Vyhodnocení kurzu a vyhotovení certifikátu

Součástí služeb samozřejmě je i vyhodnocení kurzu a vyhotovení certifikátu o jeho absolvování. Tím to ale nekončí. Systém si ohlídá, kdy si daný zaměstnanec bude muset své znalosti oprášit. Některá školení je třeba absolvovat v pravidelných intervalech.

Online lektor k vašim službám

S kurzy navíc získáte i perfektní informační servis a služby online lektora, který bude nejenom jakousi odbornou garancí, ale především vám bude nonstop k dispozici. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně připraven zodpovědět jakýkoliv dotaz. Hlídat si nebudete muset ani legislativu. Systém se po každé změně automaticky zaktualizuje. Zkrátka se jedná o službu na špičkové úrovni.

Publikováno: 08. 12. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam