Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Hledáte ideální místo pro teambuilding?

Zdá se vám, že to ve vaší firmě tak trochu „skřípe“ a hledáte způsob, jak posílit týmového ducha? Jednoduchá rada zní – uspořádejte firemní akci, kde své spolupracovníky poznáte i z jiné než pracovní stránky. Odborníci tvrdí, že společné zážitky mimo povinnou pracovní dobu dokáží hotové zázraky a klíčovou roli hraje výběr prostředí. Chcete-li, aby teambuilding skutečně zafungoval, vyberte místo, kde se s kolegy nebudete nudit a naopak toho během víkendu prožijete co nejvíce. O jednom bychom věděli… Tříhvězdičkový Hotel Sport v Kralupech nad Vltavou je místo jako stvořené pro firemní školení, kongresy a související události. Na své si přijdou i firmy s větším počtem zaměstnanců, kteří se mohou ubytovat v 140 prostorných pokojích, z nichž všechny disponují vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a telefonem.

Pádným argumentem, proč pořádat firemní akce Praha právě zde, je strategická poloha hotelu. Ten se nachází jen cca 15 minut od centra hlavního města a nejbližší vlakové nádraží je vzdáleno jen 300 m. Hotel disponuje perfektním zázemím v podobě sedmi sálů a salonků s moderním technickým vybavením. Součástí komplexu je také restaurace s širokým sortimentem české i zahraniční kuchyně a bohatým výběrem českých i moravských vín.

Ve veřejných prostorách hotelu funguje wi-fi připojení a mezi další neplacené služby patří i možnost využívání hotelového sejfu a buzení. Za příplatek lze využít vše od rezervace vstupenek až po zajištění sportovního a kulturního programu na přání, ale také průvodcovské a sekretářské služby nebo praní prádla.

Rozhodnete-li se teambuilding Praha uspořádat v hotelu Sport, nudit se rozhodně nebudete. Jak už sám název napovídá, v hotelu a v bezprostředním okolí můžete provozovat množství sportovních aktivit. Jen 30 metrů od hotelu najdete krytý plavecký bazén, saunu, posilovnu, halu pro indoor cycling, solárium, tenisové a squashové kurty a další sportoviště, na kterých se budete moct vyřádit. Další informace najdete na webu www.hotel-sport.cz.