Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Italská profesionální vlasová kosmetika změní vaše vlasy k nepoznání

Proč věnovat zvýšenou pozornost vlasům? Jednoduše proto, že mají významný podíl na našem celkovém vzhledu. Stylový účes dokáže proměnit šedou myš na lvici salónů, což analogicky funguje i opačně. Ještě předtím, než zamíříte k vyhlášenému kadeřníkovi, musíte zajistit, aby vaše vlasy vypadaly zdravě. Respektive nejen vypadaly, ale aby zdravé skutečně byly. Pokud vám dělá vrásky lámání, vypadávání a další neduhy, začněte jednat. Poohlédněte se po kvalitní vlasové kosmetice, která vašim vlasům dodá všechny potřebné látky.

Italky dobře ví, co je pro jejich vlasy nejlepší

Špičková vlasová kosmetika dokáže hotové zázraky. Líbí se vám Italky? Temperamentní ženy si na svém zevnějšku zakládají jako nikdo jiný a nedají dopustit na produktovou řadu přípravků značek Intercosmo a Freelimix. A to nejen proto, že jde o kosmetiku s přívlastkem „made in Italy“. Vlastenectví nemá na popularitu kosmetiky žádný vliv, tím pravým důvodem je skutečnost, že opravdu funguje.

Italská profesionální vlasová kosmetika Intercosmo (značka byla založena již v roce 1952 v Boloni!) a Freelimix prochází neustálým vývojem, na kterém se podílí renomovaní odborníci. Vyváží se do celého světa, Českou republiku nevyjímaje. Výhradním českým dovozcem a distributorem je již od roku 2009 společnost Profi Hair, která se stará o dodávku produktů do kadeřnických salonů a zároveň provozuje e-shop s vlasovou kosmetikou, ve kterém můžete nakupovat i vy.

Z širokého spektra přípravků si vyberete i vy

Kosmetické přípravky značek Intercosmo a Freelimix se postarají o to, aby vaše vlasy opět vypadaly jako dokonale. V portfoliu produktů najdete balzámy, masky, šampony, rekonstrukční kůry a zábaly, ale také melíry, objemové spreje, přípravky s keratinem a spoustu dalších pomocníků, bez kterých se rozhodně neobejdete.

Cesta ke krásným vlasům nemusí být dlouhá a trnitá. Stačí si vybrat vlasovou kosmetiku, která funguje.

Foto: groupon.it

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *