Jak podpořit své ženství

Jak podpořit své ženství

Věděli jste, že problémy s cyklem, nepravidelná menstruace nebo neplodnost může souviset s přijetím svého ženství? Zkuste si někdy položit otázku, jestli jste jako žena šťastná a čím své ženství podporujete. Pokud je vaše odpověď negativní a nic vás k tomuto tématu nenapadá, inspirujte se tipy a radami, které vás naučí, jak se do sebe znovu zamilovat.

Vzdělávání se

Možná se tomu budete divit, ale opravdu i v dnešní době existuje spousta žen, které neznají své tělo. I když se od ženské lékařky dozvěděly o fungování svého cyklu, mnoho žen se mu spíš brání a při menstruaci trpí. Pokud se vám však podaří změnit své myšlení a vzdělávat se v tomto tématu, zjistíte, že se dá ženský cyklus využít i ke kreativnímu vyžití, najít zde inspiraci k tvoření nebo si alespoň uvědomit potřebu očistit tělo, ale i mysl od zbytečných nánosů.

Co se týká přijmutí svého ženství, je dobré zajímat se o cestu jiných velkých žen, která byla mnohdy trnitá, ale na jejím konci vždy zůstala stát svobodná a sebevědomá žena, pro kterou nebyl úsměv jen naučenou grimasou.

Tématické knihy

Skvělým způsobem, jak do těchto témat nahlédnout jsou knihy. Můžete si je půjčit v knihovně nebo si pořídit vlastní, ke kterým se vždy můžete vracet. Je na vás, zda zvolíte knihy s tématem o síle vlastní myšlenky, případně se budete zajímat o jednotlivé archetypy žen. Zajímavý pohled ke zmíněným tématům vám přinesou také motivační knihy, učebnice sebelásky, případně knihy o probuzení ženské energie.

Kruhy žen

Pro ženy, které jsou odvážnější existuje také možnost ženských kruhů, přechodových rituálů a dalších aktivit, podněcující právě téma ženství. Na těchto místech poznáte stejně nebo alespoň podobně smýšlející ženy, které se o daná témata zajímají, mají k nim co říct a mohou vás na vaší cestě obohatit.

Masáž jako cesta k ženství

Kromě vědomého doteku, který může i léčit, vyzkoušejte smyslnou erotickou masáž. Nic vám nebrání v tom, abyste se nechali rozmazlovat a konečně poznali své tělo. Je na vás, zda si zvolíte oblíbenou tantrickou masáž a pokusíte se najít cestu k tělu, mysli, ale i duši, nebo dáte přednost jinému hýčkání. Nezapomenutelným zážitkem pro vás bude i královská excelent masáž, která v sobě snoubí doteky a horkost lávových kamenů.

Zkuste své ženství probudit všemi možnostmi a neustále pracujte na svém sebepoznání a nezapomínejte na sebelásku.

Publikováno: 23. 06. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam