Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Jak zvýšit konverzní poměr? Identifikujte své návštěvníky pomocí Seeky.cz!

Máte svůj online byznys a chcete ho pořádně „nakopnout“? Logickým krokem by tedy mělo být přivedení většího množství návštěvníku… Chyba lávky, důležitý je konverzní poměr, který s návštěvností nemusí korelovat. Skutečnost, že se vám podaří zdvojnásobit návštěvnost, v praxi rozhodně neznamená, že se zdvojnásobí i počet objednávek/zákazníků. Jak z toho ven? Začněte se zajímat o to, kdo váš web navštívil a vytěžte z těchto informací maximum. Vašim věrným pomocníkem by mohl být Seeky – unikátní marketingová zbraň, která umí identifikovat příchozí ze 40 zemí Evropy. Zajímají vás detaily?

Co je to Seeky a jak funguje?

Seeky.cz je služba, která identifikuje návštěvníky – do té doby anonymní uživatele – a proměňuje je v reálné potencionální klienty. Jak toho dosáhne? Poměrně jednoduše. Provozovatelé disponují rozsáhlou databází, kterou systém využívá ke spárování příchozích uživatelů s dostupnými informacemi. A teď to nejlepší – co to znamená pro vás?

Praktický příklad hovoří za vše. Seeky vám prozradí, že jeden z návštěvníků byl majitel e-shopu s dětským zbožím. Vy jste velkoobchod a máte rozsáhlý sortiment a přijatelné ceny, tak proč nenakoupil? V každém případě víte, s kým máte tu čest a je jen na vás, jestli se ho rozhodnete kontaktovat osobně a nabídnout mu zajímavou spolupráci. Už chápete, v čem spočívá síla identifikace návštěvníků?

seeky

Na oboru a lokalitě NEZÁLEŽÍ

Výše uvedený příklad lze samozřejmě aplikovat na libovolný obor. Jakmile budete znát své návštěvníky, dostanete možnost je oslovit přímo a domluvit se na spolupráci. Jde o jednu z nejefektivnějších forem marketingu, která vám ušetří spoustu času i nákladů. A aby to bylo fér, nebudete platit paušální platby, ale pouze za každou úspěšnou identifikaci.

Se Seeky budete krok před konkurencí, ať už je vaše „cílovka“ v České republice, nebo v jiné ze 40ti zemí. Ostatně přesvědčte se o tom sami v časově omezené trial verzi, kterou si můžete vyzkoušet zdarma.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *