Jaké oblečení se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?

Jaké oblečení se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?

Moje patnáctiletá dcerka říká, že k tomu, aby se jí líbil nějaký kluk, nestačí jen jeho pěkná tvář a postava, ale i styl jeho oblékání. A někteří se jí dokonce nabídli, že kvůli ní změní svůj šatník. A co vás, milé dámy, na mužích nejvíce upoutá? Je to jeho charisma, vůně, hlas, účes, nebo právě oblečení? Zřejmě od všeho trochu. Ideální muž by zkrátka měl mít všechno.

Co se ženám na mužích nelíbí?

Jednoznačně ponožky v sandálech a příliš upnutá tílka. Přitažlivé však nejsou ani moc těsné džíny a džínové kraťasy, v nichž svého času koncertoval dnes velmi charismatický Pal'o Habera. Znáte tu fotografii s Karlem Gottem, která stále koluje po internetu? Takže v těchto kraťasech, milí pánové, chcete-li u ženy uspět, vám pšenka rozhodně nepokvete.

V čem jsou naopak neodolatelní?

A jaký outfit u žen naopak boduje? Podle žebříčku sociální sítě Reddhit to je elegantní pánské oblečení, konkrétně oblek. Já osobně si pod pojmem charizmatický sexy muž vybavím Jamese Bonda v obleku. Nebo George Clooneyho v reklamě na kávové kapsle nejmenované značky. Opět v obleku. Sexy ovšem muž může být i v džínách, bílém, nebo černém tričku a dobře padnoucím saku. Stejně jako v částečně rozepnuté košili s vyhrnutými rukávy, z níž decentně vykukuje mužský hrudník.

Jak vnímají muži ženy?

A jak jaké oblečení oceňují muži na ženách? Jste na omylu, pokud se domníváte, že to je odvážný výstřih a vyzývavé spodní prádlo. V tomto žebříčku první místo zaujímají sexy lodičky. A pokud se dívka či ženy může pochlubit pěknou postavou, tak upnutými kalhotami. Spousta mužů však ženu upřednostňuje nahou.

Žádné oversized modely ani lacláče

A jakých outfitů bychom se měly spíše vyvarovat? Podle dalšího žebříčku si pozornost pana Božského nezískáme v neforemných oversized modelech, vintage džínech a lacláčích. Přitažlivé prý na ženách však prý nejsou ani divoké vzory od hlavy až k patě.

Publikováno: 23. 01. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam