Jaké plavky budou letos in?

Jaké plavky budou letos in?

Plavky k létu neodmyslitelně patří. Jejich tvar, barvy a materiál též podléhají aktuálním módním trendům. Jakými plavkami se vybavit na letošní sezónu?

Vybírejte dle postavy

Při výběru plavek byste měli mít na zřeteli, že mají co nejvíce lahodit vaší postavě. Štíhlé typy mohou sáhnout téměř po jakémkoliv modelu, u žen plnoštíhlých by měly zakrývat jejich nedostatky. V současné době jsou kromě klasických dvoudílných a jednodílných plavek na trhu k dostání též tankiny, mikrokiny, monokiny.

Variace dvoudílných plavek

Plavky dámské dvoudílné jsou klasické s košíčky, jejichž tvar kopíruje vaše poprsí. Patří mezi nejoblíbenější druhy plavek, neboť díky vyztužení zdůrazňují ženské přednosti. Je ovšem třeba volit správnou velikost košíčku stejně jako u běžné podprsenky. Dají se velmi dobře kombinovat se všemi střihy kalhotek. Dalším druhem horního dílu jsou trojúhelníky s uvazováním za krkem. Jejich mikroverzí jsou tzv. mikrokiny, jež zakrývají skutečně to nejnutnější a jsou nevyztužené. Novinkou jsou tankiny, jejichž horní díl připomíná střihem tílko. Proto jsou vhodnou volbou pro ženy, jež potřebují zakrýt bříško.

Klasika, která neomrzí

Plavky dámské jednodílné se hojně využívají ke sportovním aktivitám, či jim dávají přednost ženy v pokročilém věku. I zde naleznete spoustu variací s vyztuženými a nevyztuženými košíčky, se zavazováním za krkem nebo s průstřihem v oblasti břicha. Poslední jmenované mají rafinované provedení, jehož střih působí velice mladistvě a stal se oblíbeným trendem.

Kde nakoupit?

V sortimentu e-shopu www.sportaoutdoor.cz se se nachází nová kolekce plavek jak dámských, tak pánských i dětských dívčích a chlapeckých. Nechybí zde ani plavky Litex od tradičního českého výrobce. Oblíbenou kategorií je výprodej plavek, kde naleznete posezónní modely za mimořádně výhodné ceny.

Publikováno: 26. 02. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam