Jazykové kurzy v zahraničí, které si pochvalují i celebrity

Jazykové kurzy v zahraničí, které si pochvalují i celebrity

Dovolená může mít mnoho podob a někoho pouhý pobyt na pláži nenaplní. V uspěchané době chceme vytěžit maximum a snažíme se relaxaci spojit s poznáváním nových kultur a zajímavých lidí. Pokud patříte mezi ty, kteří od dovolené čekají něco víc, máme pro vás perfektní tip. Jak by se vám líbilo spojit pobyt v zahraničí s výukou cizího jazyka, který se již dlouho chcete naučit? Přesně to totiž nabízí zavedená cestovní kancelář Intact, která se jazykovými pobyty v zahraničí zabývá již od roku 1991. Její služby využily i známé osobnosti jako Jiří Mádl, Tereza Voříšková nebo Lucka Vondráčková a nemohly si je vynachválit. Chopte se své šance!

Anglicky, nebo čínsky? Záleží na vás!

Kde jinde se naučit cizí jazyk, než tam, kde jím hovoří místní obyvatelé? Díky Intact můžete prožít dovolenou úplně jinak, než jak jste byli doposud zvyklí. A místo ani úroveň vašich stávajících jazykových dovedností nehrají roli – CK Intact pro vás zajistí jazykový kurz téměř kdekoliv na světě. Můžete se zdokonalit v angličtině, vypilovat řečtinu, nebo se třeba od píky naučit čínsky. Je to jen na vás...

V nepřetržitém kontaktu s cizím jazykem

Jazykové pobyty vám dají mnohem více než klasické kurzy v jazykové škole. Dostanete se do prostředí, ve kterém se cizím jazykem mluví běžně. Budete s ním nepřetržitě v kontaktu a velmi rychle si obohatíte slovní zásobu a zautomatizujete gramatiku. K dispozici vám budou skvělí lektoři ve vybrané zahraniční jazykové škole, ale stejně tak budete s „domorodci“ komunikovat v obchodech, na ulici a zkrátka všude, kam se hnete. Poznáte novou kulturu, přátele a domů si přivezete nejen spoustu znalostí, ale také zážitků, na které budete rádi vzpomínat celý život.

O nic se nestarejte a užívejte si pobyt plnými doušky

O tom, že jsou jazykové kurzy v zahraničí mimořádně efektivní, svědčí skutečnost, že Intact pořádá již 24. sezónu. Spousta klientů vyráží za výukou opakovaně a to nejen proto, že cestovka garantuje nejnižší ceny. Důležitý je i komplexní servis, který zahrnuje bezplatné poradenství ohledně výběru konkrétního kurzu, slevy pro stálé zákazníky a zajištění všeho od letenek a víza, až po rezervaci hotelu. Není divu, že byl Intact čtyřikrát nominován na prestižní LTM Star Awards pro střední a východní Evropu... Tak co vy na to? Dáte na zkušenosti známých osobností, které díky jazykovým kurzům v zahraničí mluví cizí řečí téměř jako rodilí mluvčí? Zvládnete to i vy!