Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Každý den v jiném tričku

Tričko je univerzální oblečení, které můžeme nosit po celý rok. Na rozdíl od sukní, zimních bund a jiných textilií, jsou trička neustále v pohotovosti a dělají nám společnost v práci, ve škole, během nakupování i procházky parkem. Trička s vhodně zvoleným střihem neudělají ostudu ani na firemním večírku, či jiné společenské události. Trička jsou zkrátka in a nosíme s oblibou je nosíme téměř všichni. To štěstí nemají jen dámy v některých muslimských státech, kde je na veřejnosti tento typ oblečení ženám zapovězen. Nic to však nemění na tom, že se trička řadí mezi nejprodávanější oblečení vůbec. Schválně si proberte váš šatník – jaký je váš poměr triček a košilí?

Buďte středem pozornosti

Pokud nepatříte mezi ty, kteří se nechávají unést proudem, pořiďte si tričko s potiskem. A to ne jen tak ledajakým. Trička se zábyvnými až šokujícími motivy z vás snadno udělají lva salónů. Stačí vtipný obrázek, či skandální slogan a rázem na sebe strhnete veškerou pozornost kamkoliv se hnete. Internetové obchody jsou jich plné a je jen na vás, zda dáte přednost tričku s oblíbenou komiksovou MEME postavičkou, nebo sáhnete po ještě těžším kalibru v podobě trička s nápisem na adresu premiéra. Kreativní jedinci mohou využít možnosti vlastního potisku a nechat si na tričko zvěčnit domácího mazlíčka, případně fotku tchyně.

Ženy a trička

Dámy trička milují a neváhají za ně utrácet astronomické částky. Prodejci je milují a každým dnem rozšiřují sortiment. Výsledkem sou trička všech možných i nemožných střihů, při čemž pánové upřednostňují ty, které spíše odhalují, než zakrývají. Dámská trička jsou vděčným dárkem, kterým muži nemohou šlápnout vedle. Tedy bereme-li v úvahu, že trefí velikost, barvu, motiv, střih a materiál. A doporučení na závěr? Chcete-li ušetřit, raději si za tričko pár desítek či stovek připlaťte. Kvalitní textil totiž, na rozdíl od přehnaně levných kousků, vydrží spoustu let, jako nový.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.