Kde hledat dodavatele špičkových průmyslových vah? O jednom víme

Kde hledat dodavatele špičkových průmyslových vah? O jednom víme

Chystáte se podnikat v oboru, kde záleží na přesných výsledcích vážení? Měli byste vědět, že vás čeká investice do kvalitního zařízení. Průmyslová váha – bez ohledu na to, zda se jedná o automobilovou, plošinovou nebo jinou, by zároveň měla být správně nakalibrována. Možná si ji budete muset nechat upravit na míru. Jinými slovy – musíte najít spolehlivého dodavatele, který vám nabídne komplexní služby od A do Z. O žádném nevíte? Mezi špičku v oblasti dodavatelů vah patří v České republice společnost TENZONA s.r.o. Společnost TENZONA vstoupila na trh v roce 1996 – přes čtvrt století pomáhá zákazníkům v celé České republice a o kvalitě a spolehlivosti sortimentu se již přesvědčili také mnozí klienti v zahraničí. Autorizovaný partner firmy METTLER TOLEDO nabízí nejmodernější technologie v oblasti vážení a dodává sériové váhy i zařízení upravená na míru. Firma zastřešuje všechny související služby včetně instalace softwaru, stavebních i strojních prací. S prázdnou neodejdou ani zákazníci, kteří již vlastní silniční váhou disponují – ale vyžadují její renovaci. Nedílnou součástí portfolia je rekonstrukce zařízení tak, aby svými parametry odpovídala současným požadavkům kladeným na špičkové průmyslové váhy.

Jaké průmyslové váhy TENZONA nabízí?

V nabídce TENZONY najdete průmyslové váhy pro široké spektrum využití: silniční statické dráhy (automobilové váhy nebo také mostové dráhy), dynamický vážící práh, kolejové a kombinované dráhy a další typy (pásové, zásobníkové, jeřábové či plošinové dráhy).

Jak bude vaše váha vypadat, napoví konfigurátor

Budoucí podobu vaší váhy můžete vidět díky konfigurátoru přímo na webu www.tenzona.cz. Na základě specifických požadavků získáte ucelenou představu o jednotlivých procesech vážení a zpracování dat. V posledním kroku můžete odeslat nezávaznou poptávku na konzultaci s oborníkem z TENZONY.

Publikováno: 13. 02. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam