Kotníkové boty jsou stále fresh

Kotníkové boty jsou stále fresh

Jen málokterý módní trend se na špici pomyslného žebříčku popularity drží tak dlouho, jako kotníkové boty. I dnes jsou nedílnou součástí mužské i ženské garderóby, ačkoliv na rozdíl od minulých dekád, kdy byly ukryty pod kalhotami či džínami, je vystavujeme pěkně na odiv. Takzvané high sneakers už nejsou schované v nohavicích, ale naopak se z nich stal dominantní prvek našich outfitů a nevynecháme jedinou příležitost, kdy je můžeme ukázat světu. Chcete-li se stát středem pozornosti i vy a umlčet tak dohady o vašem vkusu, měli byste si taky jedny vysoké „kecky“ pořídit. S výběrem vám samozřejmě poradíme!

Tyhle botky nezakryješ

Aktuální trendy hovoří jasně, kotníkové boty můžeme nosit prakticky ke všemu, co nás napadne. Ať už na sebe hodíme punčocháče, leginy, sukni, šortky či džíny, nikdy nám neudělají ostudu a naopak zvýrazní celkový look. Důležité je jen jedno – tyhle boty MUSÍ jít vidět. Stále jste na vážkách a netušíte, proč si vybrat právě tohle obutí a zanevřít na klasické tenisky?

Kotníkové boty jsou na rozdíl od běžných tenisek mnohem propracovanější. Svým nekonvenčním tvarem zaujmou už na první pohled – což se o většině sneakers říct nedá. Kromě neotřelé konstrukce jsou zpravidla doplněny designovými tkaničkami a dalšími podstatnými detaily, bez kterých by nikdy nevypadaly tak dobře. Samozřejmostí je maximální pohodlí – díky vyšší stavbě je chodilo mnohem stabilnější. Lepší boty ke každodennímu nošení byste pohledali.

Žádný fejky – jedině Adidas a Najky

Dostáváme se do finále. Poohlížíte-li se po opravdové stylovce a nehodláte dělat kompromisy, volte kotníkové boty Nike a Adidas. Světoznámé brandy každoročně chrlí nové kolekce a je jen na vás, který model skončí právě ve vašem botníku. A protože jedna fotka vydá za tisíce slov, mrkněte se na své nové boty na kotnikoveboty.cz. Pokud si pospíšíte, můžete si je nadělit k Ježíšku.

Publikováno: 13. 12. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: boty | kotníkové boty | kotníkové boty adidas | kotníkové boty nike