Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Lak auta je potřeba chránit proti okolním vlivům

Většina moderních vozidel na silnicích je opatřena povrchovou vrstvou bezbarvého laku, který utěsňuje a chrání barvu vozidla. Kromě toho lak umocňuje barvu vozidla a vytváří krásné odstíny. Lak vozidla je ovšem dennodenně vystavován UV záření, prachu, kamínkům, ptačímu trusu i chemikáliím z ovzduší, které jej poškozují a způsobují, že vaše auto již po čase nevypadá tak hezky.

Navíc si dnes lidé nechávají své vozy déle. Průměrné stáří vozidla na českých silnicích podle údajů centrálního registru vozidel je dnes přibližně 14,75 roku, což je poměrně dost. Je to samozřejmě také díky pokroku v automobilovém průmyslu, kvůli němuž jsou automobily stále bezpečnější a spolehlivější. Čím déle je však vozidlo na silnici, tím více je jeho lak náchylný k poškození.

Lak automobilu ochrání speciální kosmetický přípravek

Pokud vám záleží na tom, aby vaše auto i po letech vypadalo hezky, určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte k ošetření jeho povrchu speciální autokosmetiku značky Autosol, jejímž výhradním dovozcem do ČR je firma Cominvest.cz. V jejich nabídce naleznete širokou paletu auto kosmetických přípravků, které spolehlivě zapečetí veškeré mikrotrhliny, kterými by do laku vašeho vozu mohly pronikat nečistoty, voda, či kyselý déšť. S přípravky Autosol se péče o lak auta stane hračkou.

Cominvest.cz spolupracuje jen s nejlepšími dodavateli

Firma Cominvest.cz se ovšem neomezuje pouze na autokosmetiku. Spolupracuje také s nejlepšími světovými dodavateli, aby na český trh přinesla prémiovou kvalitu v oblasti nástrojů, nářadí a brusiv. Určitě si zde vyberete, pokud sháníte špičkový jádrový vrták, kolejovou mechanizaci, technické frézy či kotevní techniku. Dodávají také profesionální služby v oblasti prodeje, servisu a technického poradenství.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *