Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Legíny jsou zase v módě

Jaro se blíží mílovými kroky a většina žen využívá již usilovně přemýšlí, čím by pro nadcházející sezónu doplnily svůj šatník. Dlouhé zimní kabáty vystřídají lehké bundy a svetříky a teplejší kalhoty legíny. Přesně tak, kousek, který byl populární především v 80. letech, se totiž opět dostal do popředí zájmu. Vzpomeňme si na sexbomy jako je Jane Fonda, Oliva Newton John nebo Audrey Hepbur, které je uměly nosit tak, jako dnes málokterá žena či dívka. Bylo jen otázkou času, kdy je módní návrháři „opráší“ a udělají z nich opravdový hit. Mimochodem – věděli jste, že historie legín sahá až do středověku? Tehdy však měly funkci spodního prádla a nosili je i muži.

Legíny se přitom do regálů vrátily už loni a to v podobě staré dobré černé klasiky. Ta sice neurazí, ale zároveň příliš nenadchne. Letos však bude situace úplně jiná. Kombinace minisukně a legín jakožto doplňku ustupuje do pozadí a ze legín se stává plnohodnotná součást outfitu. V některých případech dokonce dominantní prvek. Ty nejodvážnější z vás mohou sáhnout po sexy lesklém modelu, který je jako stvořený na párty. Trendy je nejen černá, ale i světlejší odstíny. Výběr barvy by měl samozřejmě korespondovat i se zbytkem outfitu. Sáhnete-li po pestrobarevném kousku s nápaditými motivy, rozhodně volte jednobarevný vršek. V opačném případě by celek působil velmi lacině, možná až „cirkusovým“ dojmem.

Přiléhavé, ale i volnější dámské legíny seženete i v oblíbeném e-shopu se značkovou módou mary-fasion.cz, při čemž z bohatého výběru barev i střihů si vybere opravdu každý. Už dávno neplatí, že legíny patří do šatníku pouze mladých dívek. S chutí si je oblékne každá žena, která sleduje nejnovější trendy a chce vypadat dobře. Pro první jarní dny, které jsou většinou chladnější, doporučujeme dlouhé legíny, které jsou téměř od nerozeznání od džín. Zboží je skladem bývá expedováno do 24 hodin.