Letní dovolená v roce 2022? Táhne Norsko i Švýcarsko

Letní dovolená v roce 2022? Táhne Norsko i Švýcarsko

Na čerpání inspirace ohledně letní dovolené není nikdy příliš brzy. Pokud se již nyní zamýšlíte nad tím, jakým způsobem strávíte zasloužené volno, určitě nepohrdnete několika tipy. V nabídce cestovní kanceláře Redok narazíte na poznávačky v Norsku a Švýcarsku. V obou případech kde o jedinečný mix zážitků, který si budete chtít zopakovat.

Do Švýcarska za přírodou i železnicí

Švýcarsko patří k nejvyspělejším státům světa a turisty láká především na čarokrásné přírodní scenérie. Pomyslných es však drží mnohem více, o čemž se můžete přesvědčit právě v rámci poznávacího zájezdu do Švýcarska s CK Redok. Program je koncipován tak, aby se účastníci během několika dní seznámili s největšími krásami a lákadly. Kromě středověkého Starého města v historickém centru země Luzern jsou na seznamu i tzv. Zlatý okruh včetně výjezdu lanovkou na Pilatus, lehká pěší turistika v centru Bernských Alp, výjezd zubačkou přes Kleine Scheidegg až k nejvýše položenému nádraží v Evropě – a několik dalších, neméně atraktivních fakultativních výletů. Nezapomenutelná je také jízda nejpomalejším rychlíkem světa. Švýcarsko Glacier Express postavilo na nejvýše položených úzkorozchodných tratích v blízkosti velkých ledovců.

Do Norska za fjordy a vyhlídkami

Kdo zatouží po severském dobrodružství, měl by si dopřát exkluzivní poznávací zájezd Norsko. Stejně jako v případě Švýcarska si CK Redok připravila pestrou paletu výletů. A ano, mezi ty nejzajímavější patří fjordy – dovolená v Norsku však zahrnuje také neopakovatelnou atmosféru historického města Bergen či prohlídku města Osla. Třešničkou na norském dortu přesto zůstává Zlatá cesta severu s výjezdem na věhlasnou Cestu trollů a zastávkou u ikonické Stěny trollů. Chcete se o poznávacích zájezdech od CK Redok dozvědět více? Informace i možnost rezervace najdete na stránkách redok.cz.

Publikováno: 26. 02. 2022

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam