Léto v rytmu nejnovějších trendů

Otřepaná fráze, podle které se léto nezadržitelně blíží, je čím dál pravdivější a co nevidět začneme obrážet plovárny a užívat si pohodového počasí. Pomalu, ale jistě začínáme obměňovat šatník a kdykoliv to jen jde, vyrážíme na lehko. Nechcete-li si venku utrhnout ostudu, měli byste začít sledovat moderní trendy a pořídit si pár stylových kousků, za které by se nemusel stydět ani módní guru. Pokud si neulétáváte na alternativní módě, ale zároveň byste se neradi oblékali tak, jako polovina města, udělejte si s námi malý výlet do populárního obchůdku Mary Fashion. Není to tak dávno, co dorazily nové kolekce a jak to tak vypadá, dlouho se ve virtuálních regálech nohřejí.

O e-shopu Mary-Fashion.cz jsme se již v minulosti zmiňovali několikrát a to především v souvislosti s dámskou módou. Od té si dnes dáme pauzu a zaměříme se na sortiment pro pány, přesněji řečeno pánská trička.

Většina modelů pochází z dílen německých, italských a francouzských výrobců, což je samo o sobě zárukou originálního a nadčasového designu. Značky jako Redbridge, Oldschool a Patrol patří k tomu nejlepšímu, co se v posledních letech z ústředí módního průmyslu dostalo do světa a pokud si mezi nimi vyberete své favority i vy, rozhodně nešlápnete vedle. Na své si přijdou jak pánové, kteří preferují trička s potiskem, tak i muži, kteří sází na eleganci v podobě polo trička. Právě ty se v posledních letech těší značné oblibě a jejich nositelé neuniknou pozornosti žádné dámy. Tedy alespoň ne té, která má vkus. U Mary si můžete vybrat z kolekcí značek Baxmen, Cipo&Baxx a nechybí ani „legendární“ Carisma.

Vraťme se však ještě na chvíli ke klasice. I trička s potiskem mají v e-shopu silné zastoupení a to především od značek Urban Surface a Jack & Jones. Za pozornost však stojí i trička Rialdi a Belman.

Nabídka oblečení pro pány se samozřejmě nezužuje jen na trička a natrefíte v něm i na mikiny, svetry a jarní bundy. Zanedlouho vám přijdou vhod také kraťasy a šortky a ano – i ty jsou totiž nedílnou součástí sortimentu...

Publikováno: 15. 05. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam