Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zvířata

Lososový olej – perfektní doplněk stravy pro vašeho psa

Záleží vám na zdraví vašeho psa? Jistě, že ano… Zeptáme se proto trochu jinak. Co pro jeho zdraví děláte? Zvířata, stejně jako my lidé, jsou náchylné na spoustu nemocí a proto bychom jim měli pravidelně dopřávat důležité látky. Za zmínku patří lososový olej, který je vydatným zdrojem Omega 3 EPA, DHA a Omega 6 mastných kyselin. Zajímá vás, proč se bez nich váš pes neobejde?

Lososový olej pro psy neobsahuje jen výše zmíněné mastné kyseliny, ale také bílkoviny, uhlohydráty a cukry, které se podílí na zachování pružnosti tělesných buněk a celkově posilují imunitní systém zvířete.

Budete-li svému pejskovi pravidelně podávat lososový olej, zajistíte, aby měl krásně hustou, lesklou a zdravě vypadající srst. Dalším důvodem je i prevence před kožními problémy – lupy, ekzémy, lysiny, vypadávání srsti, nadměrná lámavost srsti či omezení alergických reakcí (např. po bleším kousnutí nebo klíštěti). A ani tím výčet pozitivních účinků nekončí. Lososový olej mírní záněty, otoky kloubů a projevy artritidy. Navíc pomáhá řešit problémy s ledvinami, játry a srdcem, příznivě ovlivňuje zažívací systém, upravuje hladinu cholesterolu či nesprávný vývoj kostry.

Suma sumárum, jde o “všelék”, díky kterému se váš čtyřnohý kamarád bude cítit mnohem lépe. Chcete-li mu dopřát životní formu, poohlédněte se po kvalitních produktech ve specializovaném e-shopu www.mujmazlik.cz.

Prodejce nabízí prvotřídní potravinové doplňky od prověřených výrobců. V nabídce najdete lososový olej Brit care, Kronch nebo exkluzivní doplněk stravy Essential Mobility Blend, který obsahuje také chrupavky mořských ryb, byliny, zázvor a MSM. Ceny vás příjemně překvapí – stačí si rozpočítat, na jak dlouho vám postačí jedno balení a zjistíte, že za lepší zdraví svého psa nezaplatíte horentní sumy. V e-shopu jsou k mání také vitaminy a další kvalitní výživové doplňky, které byste neměli přehlédnout.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *