Mříže, které ochrání vaše zboží

Mříže, které ochrání vaše zboží

Rozhodli jste se postavit na vlastní nohy a otevřít svou vlastní prodejnu? Každý začátek podníkaní přináší značná rizika, která se často násobí nevhodnou polohou vašeho obchodu. Pokud jste si otevřeli prodejnu, obchod či jakýkoliv jiný krámek na místě, které je proslulé kriminalitou, měli byste svůj majete k všas ochránit. Účinnou ochranou jsou nejen kamerové systémy a alarmy, ale také mříže. Kamery a alarmy poslouží k identifikaci zlodějů, kterým se podaří do objektu vniknout, mnohem lepší je však prevence v podobě mříží. Ty potenciální zloděje najen odradí, ale v také jim v případě, že se pokusí o nedovolené vniknutí do objektu, zamezí vstup.

Neriskujte a pořiďte si kvalitní mříže

Na ochraně vašeho majetku nešetřete, nemusí se vám to vyplatit. Mříže jsou vhodné i do lokalit, které nejsou proslulé častými krádežemi – nidky nemůžete vědět, koho se napadne podívat, co se ve vašem krámě schovává. Rolovací mříže jsou velmi dostupné a můžete si je nechat udělat na míru. Poslouží jako fyzická bariéra před případným nedovoleným vniknutím a zároveň odradí potencionáloní zloděje. Málokdo se pokusí o voupání do objektu, který je viditelně chráněn mřížemi. Cena, kterou zaplatíte za mříže, se nedá srovnat se škodou, kterou by vám způsobil případný zloděj.

Kvlaitní mříže od univers.cz

Hledáte-li někoho, kdo pro vás vyrobí kvalitní mříže, obraťte se na univers.cz. Výrobu předchází osobní kontakt s technikem, který vám na místě vysvětlí všechny možnosti. Univers.cz nabízí několik typů mříží, při čemž všechny jsou vyráběny ručně a velmi precizně. Pakliže nepožadujete montáž, můžete se zastavit přímo na prodejně a podívat se na konkrétní typy mříží. Součástky jsou zpracovány tak, aby byly mříže co nejstabilnější a nemohlo dojít k jejich porušení. Ovládání je velmi příjemné, sami si můžte zvolit mezi ručním a motorizovaným ovládáním. Mříže od univers.cz vám zcela jistě velmi dobře poslouží.

Publikováno: 23. 04. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: mříže | rolovací mříže | univers.cz