Nepochodili jste s žádostí o hypotéku? Zkuste to jinde!

Nepochodili jste s žádostí o hypotéku? Zkuste to jinde!

Rozhodli jste se využít hypotéční boom a zažádali v bance o hypotéku? Pokud vám úředník suše oznámil, že na ni nemáte nárok, neházejte flintu do žita. Způsobů, jak získat potřebné finanční prostředky je totiž mnohem více. Jedním z nich je i nebankovní hypotéka bez registru.

Rozložte si splátky na několik desítek let

Nebankovní hypotéka bez registru sice spadá mezi nebankovní půjčky, ale v mnoha ohledech se podobá té „klasické“ bankovní. Výše úvěrového rámce dosahuje až 70 % ceny nemovitosti a splátky lze rozložit až na 30 let. Můžete ji předčasně splatit a to bez jakýchkoliv sankcí a za vyřízení nezaplatíte ani korunu. Je neúčelová a finance můžete využít na cokoliv.

Šanci má opravdu každý

Největší výhoda však spočívá v rychlém a velmi snadném vyřízení, ke kterému budete potřebovat jen minimum dokladů. Podmínky poskytnutí hypotéky vás mile překvapí. O úvěr totiž můžete zažádat v případě negativních záznamů v registru dlužníků. Limitem není ani výše příjmů a věk. Jediným předpokladem je vlastní nemovitost, kterou můžete ručit.

Peníze do 24 hodin? Samozřejmě!

Schválení netrvá déle než 24 hodin a peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy a to hotově nebo převodem na účet. Vzhledem k neúčelovému charakteru lze peníze využít k podnikání nebo vyplacení exekuce. Zajímavá je i možnost konsolidace stávajících a nepříliš výhodných úvěrů.

A co rizika?

Nebankovní hypotéka bez registru je skutečně dostupný nebankovní produkt, díky kterému můžete vyřešit bytovou otázku nebo finanční problémy. Neměli byste se však unáhlit a před podpisem smlouvy zvážit, zda budete schopni pravidelně splácet. Věřitel nepožaduje doklad o výši příjmů, což může nezodpovědné klienty svádět. Nezapomínejte, že za úvěr ručíte vlastní nemovitostí o kterou můžete v případě nezodpovědného chování přijít. Detailní informace o hypotéce najdete na webu hypotekybezregistru.cz.