Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nepochodili jste s žádostí o hypotéku? Zkuste to jinde!

Rozhodli jste se využít hypotéční boom a zažádali v bance o hypotéku? Pokud vám úředník suše oznámil, že na ni nemáte nárok, neházejte flintu do žita. Způsobů, jak získat potřebné finanční prostředky je totiž mnohem více. Jedním z nich je i nebankovní hypotéka bez registru.

Rozložte si splátky na několik desítek let

Nebankovní hypotéka bez registru sice spadá mezi nebankovní půjčky, ale v mnoha ohledech se podobá té „klasické“ bankovní. Výše úvěrového rámce dosahuje až 70 % ceny nemovitosti a splátky lze rozložit až na 30 let. Můžete ji předčasně splatit a to bez jakýchkoliv sankcí a za vyřízení nezaplatíte ani korunu. Je neúčelová a finance můžete využít na cokoliv.

Šanci má opravdu každý

Největší výhoda však spočívá v rychlém a velmi snadném vyřízení, ke kterému budete potřebovat jen minimum dokladů. Podmínky poskytnutí hypotéky vás mile překvapí. O úvěr totiž můžete zažádat v případě negativních záznamů v registru dlužníků. Limitem není ani výše příjmů a věk. Jediným předpokladem je vlastní nemovitost, kterou můžete ručit.

Peníze do 24 hodin? Samozřejmě!

Schválení netrvá déle než 24 hodin a peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy a to hotově nebo převodem na účet. Vzhledem k neúčelovému charakteru lze peníze využít k podnikání nebo vyplacení exekuce. Zajímavá je i možnost konsolidace stávajících a nepříliš výhodných úvěrů.

A co rizika?

Nebankovní hypotéka bez registru je skutečně dostupný nebankovní produkt, díky kterému můžete vyřešit bytovou otázku nebo finanční problémy. Neměli byste se však unáhlit a před podpisem smlouvy zvážit, zda budete schopni pravidelně splácet. Věřitel nepožaduje doklad o výši příjmů, což může nezodpovědné klienty svádět. Nezapomínejte, že za úvěr ručíte vlastní nemovitostí o kterou můžete v případě nezodpovědného chování přijít. Detailní informace o hypotéce najdete na webu hypotekybezregistru.cz.