Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Nechte si navrhnout (a vybudovat) rajskou zahradu!

Mít před domem vlastní oplocený pozemek, na který máte přístup jen vy a vaši nejbližší, to je obrovská výhoda, které se v dnešní uspěchané době nedostává zdaleka každému. Jenomže co z toho, že obýváte rodinný domek se zahradou, když stav parcely neodpovídá vašim představám? Navíc, ne každý se narodil jako zkušený zahradní architekt… Naštěstí se můžete obrátit na profesionály, kteří zahrady navrhují a projektují.

Na dané téma jsme se zeptali odborníků ze společnosti Zahrady Bula, která se zabývá komplexní činností v oboru návrhů a projektování zahrad. Zároveň zajišťuje jednorázové úpravy i dlouhodobou údržbu a péči o trávník a rostliny. Nedílnou součástí portfolia je také realizace závlahových systémů a pěstování okrasných rostlin.

Za zmínku stojí také pokládka travních koberců, které jsou ideální pro zájemce o rychlý a vysoce kvalitní trávník.

Podmínkou je naprostá znalost prostředí

Na Zahrady Bula se obrací zákazníci, kteří mají ucelenou představu o budoucí podobě zahrady a samozřejmě i zájemci bez konkrétních požadavků. S ohledem na dlouhodobé zkušenosti s realizací zahrad bývá potenciál exteriéru využit na maximum. Podstatné je, aby se projektanti dokonale seznámili s terénem a okolím, s vazbami domu a zahrady, klimatickými a půdními podmínkami a dalšími aspekty. Až poté se mohou svědomitě pustit do realizace projektu.

Odborníci vytvoří návrh a v případě zájmu vybudují zahradu

Rozhodnete-li se pro spolupráci s odborníky ze Zahrady Bula, budete se moct rozhodnout, zda si necháte pouze vytvořit projekt, anebo firmě svěříte i následnou realizaci zahrady. V každém případě se spolehněte na jedinečný výsledek, který vám bude dělat radost každý den po mnoho budoucích let.

Spoustu dalších informací o projektování zahrad a činnosti společnosti Zahrady Bula najdete na www.zahrady-bula.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *