Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Máte tak trochu jiný vkus? Alternativní oblečení Hell Bunny budete milovat!

Jaro nám klepe na dveře, což je pro většinu žen jasným impulzem k tomu, aby provětraly své šatníky a poohlédly se po nových kouscích pro letošní sezónu. Co si však počít v případě, že se vám běžné oblečení příliš nepáčí? To, co na sobě nosíme, by přeci mělo vyjadřovat i naše názory a životní postoje, což se v případě uniformní garderóby příliš nedaří. A protože se blíží Velikonoce, našli jsme pro vás alternativní oblečení od jednoho zajíčka. Pekelného zajíčka!

Psal se rok 2004, kdy v Londýně parta zdejších kreativců vycítila mezeru na trhu a vytvořila vlastní módní značku Hell Bunny. Jak už sám název napovídá, oblečení s logem pekelného zajíce není žádný mainstream, ba právě naopak. Společenské a letní šaty, sukně a korzety Hell Bunny jsou skutečně velmi originální a vychází z módy, která se nosila v 50. letech. Nejde však o pouhou kopii – retro šaty mají vždy něco navíc, ať už jde o inovativní prvek nebo netradiční potisk.

Nutno podotknout, že oblečení Hell Bunny není pro každého. Nechcete-li být středem pozornosti a raději splynete s davem, raději se značce vyhněte. V opačném případě se do ní zamilujete a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy si některý králičí model budete moct vzít na sebe.

Rozhodnete-li se podtrhnout svou individualitu a nosit hadříky Hell Bunny, neměli byste zapomenout ani na další aspekty, které jsou s retro stylem neodmyslitelně spjaty. Součástí dokonalého vzhledu nejsou jen perfektně padnoucí společenské šaty nebo sukně ale i výraznější líčení. Tím nemáme na mysli výstřední, ale především kontrast výraznějšího odstínu červené rtěnky a světlejšího podkladového make-upu. K tomu pár doplňků v podobě dlouhých barevných korálů nebo plastové náramky a budete neodolatelná…

Oblečení Hell Bunny je nejen originální, ale zároveň vysoce kvalitní a pohodlné. Většina žen o něm hovoří jako o lásce na celý život. Udělejte si radost a zamilujte se i vy…