Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Nejvýhodnější povinné ručení? Víme, kde ho hledat!

Zákon č.168/1999 Sb. o pojíštění odpovědnosti z provozu vozidla hovoří jasně. Každý majitel vozidla, chce-li své vozidlo provozovat na pozemních komunikacích, musí uzavřít pojištění odpovědnosti z provozu povidla. Nebo také povinné ručení, chcete-li. Do roku 2000 si držela monopol na pojistku Česká pojišťovna a motoristům nezbývalo, než se s tím smířit. Situace se diametrálně změnila po liberalizaci trhu. V současnosti nabízí povinné ručení drtivá většina pojišťovacích subjektů. Vyznat se v pestré nabídce není pro laika snadné. Pokud se vám zdá, že vaše pojistka neodpovídá současnému standardu, měli byste začít uvažovat o změně.

Prim hraje cena

Jak je možné, že se cena dvou, téměř identických, pojistek liší i v rámci několika tisícovek za rok? Stejně je to i s jinými produkty a zbožím. Ceny dvou mobilních telefonů, které jsou vybaveny podobnými funkcemi, se mohou lišit úplně stejně. A je to právě cena, která je pro většinu z nás nejdůležitějším kritériem při výběru nové pojistky. Na místě je však zohlednit i další benefity, jako jsou asistenční a další doprovodné služby. Otázkou tedy je, jak se v širokém spektru produktů zorientovat a vybrat ten pravý?

Objektivní srovnání povinného ručení

Obchodní zástupci samozřejmě upřednostňují povinné ručení, které nabízí. A ne vždy jsou . Obcházet pojišťovny a čerpat informace o pojistkách je navíc časově náročné. Mnohem efektivnější je výpočet povinného ručení pomocí takzvané kalkulačky povinného ručení. Najdete ji na tématických webech, jako je povinneruceni.biz. Stačí zadat několik nezbytných údajů o vás a vašem vozidle a aplikace vám obratem zobrazí nejvhodnější alternativu. Přechod k jiné pojišťovně je nenáročný a často ho za vás provede nový pojistitel. Podepíšete novou smlouvu a o nic víc se už nemusíte starat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *