Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Nenoste věci po kapsách a pořiďte si elegantní aktovku

Mobilní telefon, peněženka, diář, složka s důležitými dokumenty. Všechno se v kapse ukrýt nedá a nosit své věci v igelitové tašce nepatří mezi nejelegantnější řešení. Tak, jako se ženy neobejdou bez kabelky, neudělá celá řada mužů krok bez své aktovky. Jde o jeden z mála praktických doplňků, na který nedají dopustit. Možná, že by se hodila i vám!

I muži si zaslouží stylový a praktický doplněk

Pánské aktovky musí splňovat hned několik kritérií. I muži si potrpí na design a rozhodně neuškodí, když půjdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Váš obchodní partner nebo zákazník by vám tašku, která vypadá, jako by k vám doputovala časoprostorem z minulého režimu, nemusel odpustit. Nic se však nemá přehánět a na módní výstřelky v byznysu také není místo. Shrnuto a podtrženo, tašky přes rameno by měly vypadat moderně, ale zároveň decentně.

Neméně důležitý je i materiál, nebojte se proto do aktovky investovat. Výrobky od asijských trhovců sice nevypadají špatně, ale po týdenním užívání vypadají, jako by nám dělaly společnost roky… Na druhou stranu platí, že kvalita nemusí jít nutně ruku v ruce s cenou. Skvělým příkladem jsou pánské aktovky, tašky a pracovní brašny od českého výrobce Yark.

Yark – česká kvalita za dostupnou cenu

Sortiment Yark představují ideální kombinaci elegance, praktičnosti a cenové dostupnosti. Většina aktovek a brašen je vyrobena z takzvané eko-kůže, která je kvalitní, ale rozhodně ne drahá. Některé z tašek jsou doplněny koženými prvky, které jim na estetice ještě přidávají. Nechybí ani modely s řemeny přes rameno a menší kompaktní tašky. Prohlédnout a případně objednat si je můžete na panske-aktovky.cz.