Nepodceňujte význam teambuildingu!

Nepodceňujte význam teambuildingu!

Víte, která firma má největší šanci na úspěch? Není to ta, která se pohybuje v perspektivním oboru. A dokonce ani ta, která si může dovolit vysoké investice. Budoucnost patří především sehraným týmům, které táhnout za jeden provaz. Zní vám to jako fráze? V tom případě si přečtěte pár odborných článků na téma „význam týmové práce“. Pochopíte, že kolektiv na stejné vlně má mnohem větší sílu než odborníci, kteří hrají sami za sebe. Otázkou je, jakým způsobem vnést mezi spolupracovníky onoho pověstného týmového ducha.

Teambuilding v režii odborníků z Motiv P

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou upozorníme na teambuildingové aktivity, které nabízí jedna z předních poradenských a vzdělávacích společností – agentura Motiv P. Majitelem brněnské společnosti je respektovaný odborník na psychologii práce František Hroník, a je to i jeho jméno, které garantuje vysokou úroveň služeb. Buďme však trochu konkrétnější – jak vypadá teambuilding pod taktovkou profesionálů z Motiv P?

Wellness, motokáry i natáčení opravdového filmu

V rámci teambuildingových aktivit jsou realizovány outdoorové i indoorové programy, u nichž je kladen důraz na kontinualitu, zpětnou vazbu, sebereflexi a vzájemné sdílení zážitků mezi jednotlivými účastníky. Přesný program aktivit je stanoven po konzultaci s klientem, a to tak, aby přesně splnil specifické potřeby. V praxi se může jednat o skupinové aktivity na raftech, koních nebo motokárách, relaxační pobyty ve wellness hotelích, ale třeba i cyklistiku v extrémních podmínkách. Teambuildingové aktivity jsou kombinovány s večerními programy, worshopy nebo firemním vzděláváním. Mezi nejoblíbenější teambuildingové aktivity však bezesporu patří natáčení filmů v opravdovém studiu. Vy a vaši kolegové dostanete k dispozici skutečné technické vybavení a pod odborným dohledem vytvoříte reálný krátký film.

Co vašemu týmu přinesou společné aktivity?

Teambuilding kolektivu přinese pozitivní zážitky, podpoří týmovou spolupráci napříč jednotlivci i skupinami a v neposlední řadě navodí atmosféru důvěry. Aktivitami souvisejícími s teambuildingem však nabídka služeb společnosti Motiv P teprve začíná. Za zmínku stojí také individuální a skupinový koučink, virtuální kurzy či online psychologickou diagnózu zaměstnanců. Veškeré informace najdete na www.motivp.com.

Publikováno: 16. 01. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: co je teambuilding | teambuildingové aktivity