Nepotlačujte svou sexualitu. Okořeňte si sex erotickými pomůckami!

Nepotlačujte svou sexualitu. Okořeňte si sex erotickými pomůckami!

Někdo rád vdolky, jiný zase holky. A někomu zkrátka nestačí odfláknutý misionář, protože touží po intenzivnějším milostném zážitku. Připadá-li vám váš postelový život nudný, změňte to. Váš partner si možná sex také neužívá tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pusťte svým fantaziím uzdu a dopřejte si milování, na které budete vzpomínat ještě dlouho. Ložnice je ekvivalentem dětského pokoje pro dospělé a rozhodně by v ní neměly chybět hračky – erotické pomůcky!

Alfou a omegou jsou vibrátory a dilda

V souvislosti s erotickými pomůckami se většině lidí jako první vybaví vibrátor či dildo. Jde o cenově dostupnou hračku, se kterou si užije především žena. Bývá navržena tak, aby perfektně stimulovala erotogenní zóny a na rozdíl od mužského přirození se neunaví (jen v případě vibrátoru musíte čas od času vyměnit baterky). Za zmínku stojí také anální kolík, který nejenže příjemně stimuluje, ale zároveň ženu připraví na na další anální hrátky.

Pásy cudnosti pro subíky

Ne vždy jsou si partneři rovni. Jeden může požadovat nadřazenost, druhému naopak dělá dobře podřízená pozice. V takovém případě se hrátky rozhodně neobejdou bez speciální klícky na penis či zamykacích kalhotek. Pás cudnosti může ve vašem milostném životě hodně změnit – vyplatí se jej vyzkoušet!

Milování v obleku

Pryč se stereotypem. Pokud vás láká sex s doktorem/sestříčkou, nemusíte si proto hledat milence. Pořiďte si tématické obleky a oddávejte se radovánkám s „jiným“ člověkem. Žádané jsou i BDSM obleky (např. masky, roubíky…) a další speciální outfity.

Chcete si milování užít? Investujte do kvalitních hraček!

Vyhněte se nekvalitním a často i zdravotně závadným výrobkům z Číny. Navštivte známý sex shop Praha Sex-factory.cz a vyberte si z široké nabídky erotických pomůcek, které pochází převážně z Německa a Holandska. Prodejce vám s výběrem ochotně poradí a zboží pošle v diskrétním boxu. Pošťák nebude mít tušení, že vám právě doručil nejnovější model vibrátoru!

Publikováno: 27. 01. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam