Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Online prodej není procházka růžovým sadem, profesionální e-shop vám ho může zjednodušit

E-shopy se během posledních deseti let staly neodmyslitelnou součástí internetu, potažmo i obchodu celkově. Spoustu prodejců ruší své kamenné prodejny a nahrazuje je těmi virtuálními. Podnikání „z tepla domova“, jim šetří obrovské množství nákladů a mohou si tak dovolit snížit ceny. Internetový byznys vypadá na první pohled jednoduše, v praxi je bohužel mnohem složitější. Český internet je internetovými obchody doslova zaplaven a prosadit se mezi dlouhodobě působícími stálicemi je stále těžší. Klíčem k úspěchu tak není jen nízká cena nabízeného zboží, ale především samotný e-shop.

E-shopy zdarma skutečně nejsou tím pravým ořechovým

S e-shopy je to podobné, jako s kamennými prodejnami. Chcete-li, aby se vaši zákazníci cítili během nákupu dobře, nezbude vám, než investovat do jejich zvelebování. I e-shop by měl být uživatelsky přívětivý a nabídnout uživateli něco navíc, než jen nepatrnou slevu oproti kamennému obchodu.

Na samém počátku online podnikání proto stojíme před důležitým rozhodnutím – využít opensource řešení a „ušetřit“, nebo investovat a pořídit si e-shop na míru?

E-shopy zdarma, případně až podezřele levná e-shopová řešení, se na první pohled zdají jako správná volba do začátku. Spousta obchodníků razí názor, že ušetří a pozná, zda je o jejich sortiment zájem. Poté, v případě úspěchu, investují a pořídí s profesionální e-shop.

Ve většině případů s online prodejem skončí ještě dříve, než u nich nakoupí první zákazníci. Open source systémy nejsou špatným řešením, ovšem bez individuálních úprav (často velmi drahých) a značného know-how zapadnou mezi tisíce podobných e-shopů.

Proč volit e-shop na míru

E-shop na míru bývá podstatně dražší, což spoustu začínajících byznysmanů odrazuje. I tak je investice do profesionálního internetového obchodu v porovnání s kamennou prodejnou zanedbatelná. Za své peníze však dostanete něco, co vám výrazně usnadní prodej – ultimátní e-shopové řešení, které je uživatelsky přívětivé a zvládá to, o čem si může open source nechat zdát. Skvělým příkladem je tvorba e-shopů Ostrava – Shopsys pod hlavičkou společnosti Netdevelo.

Hledáte-li internetový obchod, který má nejen přitažlivý webdesign, ale zároveň lze napojit na účetní systémy, dodavatele a je prošpikován funkcemi na míru, jste na správném místě. Pro tým Shopsys není tvorba e-shopů monotónní rutinou, ke každému projektu naopak přistupuje zcela individuálně. Předání hotového obchodu předchází analýzy požadavků, tvorba wireframes, grafiky a spousta ladění, které je zárukou 100% výsledku. Výsledek stojí za to, což poznáte hned po první účetní závěrce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *