Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Online prodej není procházka růžovým sadem, profesionální e-shop vám ho může zjednodušit

E-shopy se během posledních deseti let staly neodmyslitelnou součástí internetu, potažmo i obchodu celkově. Spoustu prodejců ruší své kamenné prodejny a nahrazuje je těmi virtuálními. Podnikání „z tepla domova“, jim šetří obrovské množství nákladů a mohou si tak dovolit snížit ceny. Internetový byznys vypadá na první pohled jednoduše, v praxi je bohužel mnohem složitější. Český internet je internetovými obchody doslova zaplaven a prosadit se mezi dlouhodobě působícími stálicemi je stále těžší. Klíčem k úspěchu tak není jen nízká cena nabízeného zboží, ale především samotný e-shop.

E-shopy zdarma skutečně nejsou tím pravým ořechovým

S e-shopy je to podobné, jako s kamennými prodejnami. Chcete-li, aby se vaši zákazníci cítili během nákupu dobře, nezbude vám, než investovat do jejich zvelebování. I e-shop by měl být uživatelsky přívětivý a nabídnout uživateli něco navíc, než jen nepatrnou slevu oproti kamennému obchodu.

Na samém počátku online podnikání proto stojíme před důležitým rozhodnutím – využít opensource řešení a „ušetřit“, nebo investovat a pořídit si e-shop na míru?

E-shopy zdarma, případně až podezřele levná e-shopová řešení, se na první pohled zdají jako správná volba do začátku. Spousta obchodníků razí názor, že ušetří a pozná, zda je o jejich sortiment zájem. Poté, v případě úspěchu, investují a pořídí s profesionální e-shop.

Ve většině případů s online prodejem skončí ještě dříve, než u nich nakoupí první zákazníci. Open source systémy nejsou špatným řešením, ovšem bez individuálních úprav (často velmi drahých) a značného know-how zapadnou mezi tisíce podobných e-shopů.

Proč volit e-shop na míru

E-shop na míru bývá podstatně dražší, což spoustu začínajících byznysmanů odrazuje. I tak je investice do profesionálního internetového obchodu v porovnání s kamennou prodejnou zanedbatelná. Za své peníze však dostanete něco, co vám výrazně usnadní prodej – ultimátní e-shopové řešení, které je uživatelsky přívětivé a zvládá to, o čem si může open source nechat zdát. Skvělým příkladem je tvorba e-shopů Ostrava – Shopsys pod hlavičkou společnosti Netdevelo.

Hledáte-li internetový obchod, který má nejen přitažlivý webdesign, ale zároveň lze napojit na účetní systémy, dodavatele a je prošpikován funkcemi na míru, jste na správném místě. Pro tým Shopsys není tvorba e-shopů monotónní rutinou, ke každému projektu naopak přistupuje zcela individuálně. Předání hotového obchodu předchází analýzy požadavků, tvorba wireframes, grafiky a spousta ladění, které je zárukou 100% výsledku. Výsledek stojí za to, což poznáte hned po první účetní závěrce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *