Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Papírové tašky s potiskem pomohou zviditelnit vaši firmu

Hledáte nové způsoby, jak upoutat zákazníky? Kromě reklamy na internetu, ve vývěskách či ve sdělovacích prostředcích můžete zvolit i celou řadu dalších forem propagace. Zákazníci slyší nejen na množstevní slevy a nejrůznější věrnostní programy; oblíbené jsou i rozličné věcné dárky. A nemusí se jednat o drahé předměty, jako jsou kapesní nožíky, deštníky a hračky pro děti. Oblíbené jsou i zdánlivé drobnosti, zejména ty, které je možné využít v každodenním životě. S propiskami a taškami opatřenými reklamním potiskem tedy rozhodně nešlápnete vedle.

Ekologie je v dnešní době žhavé téma

V tisku i na internetu se stále častěji setkáváme s články zabývajícími se problematikou ochrany životního prostředí. Stále více lidí si uvědomuje, že současný konzumní způsob života provázený vysokou produkcí odpadu není z dlouhodobého hlediska udržitelný. Mnozí proto mění své návyky a snaží se snižovat svou ekologickou stopu. Obchody prodávající zboží bez obalu získávají na oblibě a plasty přestávají být v kurzu.

Papírové tašky jsou praktické a šetrné k životnímu prostředí

Papírové tašky mají vysokou nosnost a snadno se do nich naskládá i větší nákup. Navíc mají ploché dno, díky kterému nedochází k pomačkání obsahu. Lze je používat opakovaně a když doslouží, nezamoří přírodu.

Papírové tašky s potiskem mohou dělat reklamu i vám

Potisk papírových tašek firemním logem nebo sloganem je účinnou formou propagace, která nenásilnou formou osloví značný počet lidí. Potisk tašek sítotiskem je řešením i pro kluby, spolky a různé zájmové či neziskové organizace, které se chtějí dostat do povědomí široké veřejnosti. Stačí zaslat grafický návrh v odpovídajícím formátu dodavateli a zanedlouho můžete udělat zákazníkům radost praktickým dárkem s vlastním logem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *