Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Pejskaři, kterým na svých mazlíčcích záleží, nakupují v Dog Gate

Patříte-li do velké rodiny pejskařů, netřeba vám nic vysvětlovat. I vy zřejmě moc dobře víte, že čtyřnohý přítel potřebuje nejen lásku, ale také kvalitní stravu. Právě ta mu zaručí dostatek živin a dalších důležitých látek, bez kterých se neobejde. Na granulích se proto nesnažte za každou cenu ušetřit a přistupujte k nákupu tak, jako byste kupovali jídlo sami pro sebe. A pokud se v množství značek psího žrádla neorientujete, dejte na doporučení chovatelů. Anebo se rovnou vydejte do Dog Gate, tam vám s výběrem rádi poradí!

Vyberte si ze široké nabídky toho nejlepšího krmiva!

Proč jezdit pro granule do prodejny s chovatelskými potřebami, když si je můžete objednat z pohodlí domova? Dog-Gate.cz je specializovaný internetový obchod, kde seženete nejkvalitnější krmivo pro psy za velmi pěkné ceny. Prodejce nabízí široký sortiment, ve kterém nechybí české superprémiové krmivo Brit Care (vyváží se do 50 zemí po napříč celým světem), granule od proslulého švédského výrobce Magnusson, granule Taste of Wild (40 let tradice, pouze z pečlivě vybíraných ingrediencí), nebo třeba hypoalergenní krmivo britské rodinné firmy Arden Grande.

Kompletní sortiment potřeb pro psy na jednom místě

Superprémiovým krmivem ale nabídka Dog Gate nekončí. Najdete zde také potřeby pro psy ke canicrossu, přičemž nechybí postroje a obojky renomované norské značky Non-stop dogwear. A aby byl sortiment ucelený, můžete si zakoupit také pelíšek, misky, oblečky, hračky či kosmetiku.

Udělejte ze svého pejska celebritu a přispějte na útulek

Dog-Gate.cz není obyčejný e-shop s krmivy pro psy. Na prodejce se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a to nejen ohledně výběru granulí, ale také výcviku psa. A budete-li mít štěstí, bude to právě váš mazlíček, který se na jeden měsíc stane tváří e-shopu. Stačí, když k libovolné objednávce přidáte fotografii pejska a pokud ho porota vybere, budete se moct chlubit známým pejskařům, že máte doma psí celebritu. Na Facebooku se můžete podívat na psí tváře, které se v e-shopu objevily v minulosti.

V každém případě však nákupem přispějete na dobré účely. Dog Gate si každý měsíc vybere útulek, kterému odevzdá 1 % z tržby! Navíc dostanete milou pozornost (ať už nakoupíte za jakoukoliv částku) a budete-li chtít, budete si moct zboží vyzvednout i osobně v Praze.