Plachtová hala jako správná volba? 5 důvodů, proč si ji vybrat

Plachtová hala jako správná volba? 5 důvodů, proč si ji vybrat

Potřebujete co nejrychleji jednoduchou budovu? Bleskové řešení je plachtová hala! Využití najde v mnoha oblastech: Využít jde pro průmyslovou výrobu, jezdectví či sport. Poslouží skvěle také jako hangár nebo přístřešek. Ptáte se, proč upřednostnit plachtovou halu před klasickou budovou? Známe pět důvodů, seznamte se s nimi.

1. Příznivá cena

Peníze nejsou všechno, ale přesto se vždy snažíme hledat co nejlevnější řešení. Plachtová hala tomu naprosto vyhovuje. Cena materiálu a montáže je výrazně nižší než u klasických budov. Přesto jsou plachtové haly velmi kvalitní a odolné.

2. Jednoduchá údržba

Provoz a údržba kvalitní plachtové haly nestojí mnoho peněz ani úsilí.

3. Kdykoliv ji můžete rozšířit

Po čase možná zjistíte, že je stávající hala pro vaše potřeby malá, a budete ji chtít rozšířit. Žádný problém, je to velice snadné. Další bod pro plachtovou halu – s přestavbou klasické budovy je to právě naopak.

4. Blesková rychlost montáže i demontáže

Realizace plachtové haly je rychlá záležitost, stejně tak i případná demontáž. Když se rozhodnete halu přemístit jinam, není to vůbec žádný problém.

5. Přesně podle vašeho přání

Halu lze zhotovit přesně podle vašich představ a požadavků. Firma ji přizpůsobí tomu, za jakým účelem si halu objednáváte. Zvolit si také můžete ze široké škály doplňků, třeba zateplovací systém, osvětlení, odvětrávání apod.

Český výrobce montovaných hal: POLAK CZ

Aby vám hala skutečně dobře sloužila, musíte si sehnat solidní firmu, která dodá nejkvalitnější materiál a při montáži odvede precizní práci. Špičkové montované haly vyrábí i staví POLAK CZ. Společnost funguje už přes dvacet let a za tu dobu potěšila již mnoho klientů. Kromě výroby a montáže hal nabízí také zákaznický servis a kompletní poradenství, čímž pomáhá potenciálním zákazníkům se zorientovat. Na firmu se můžete obrátit s jakýmikoli dotazy.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam