Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Platíte hodně za připojení k internetu?

Česká republika je v určitém ohledu velmi zvláštní země. Služby, které jsou v západních zemích mnohem levnější jsou u nás nepoměrně drahé. Skvělým příkladem je internet. Pamatujete si na doby, kdy se drtivá většina (a že jich nebylo mnoho) uživatelů internetu připojovala na síť 56kb/s modemem? V té době bylo wi-fi hudbou budoucnosti a adsl v plenkách. Tehdy stála hodina připojení kolem 60 korun. Pokud jste za měsíc strávili na internetu více času, mohli jste se těšit na pěkně tučný účet.

Možná namítnete, že v „počátcích“ internetu je vysoká cena za připojení logická. Není to však úplně pravda. Tou dobou měli ve Velké Británii internet zhruba půl dne zdarma a po zbytek dne za zanedbatelnou cenu. I v dnešní době není cena připojení k internetu v České republice nejlevnější. Prakticky můžete zvolit dvě alternativy a to levnější wi-fi připojení  od místního poskytovatele a spoléhat se na to, že výpadky nebudou příliš časté. Druhá možnost je internet přes ADSL od velkých společností, jako je O2, T-mobile a podobně. K cenově dostupným internetovým připojením patří také UPC internet.

Pokud jste dosud měli ADSL, museli jste si za něj připlatit. Kvalitní a rychlé připojení bez omezení stahovaných dat vás vyšlo i na 800 korun měsíčně. To je pro mnoho lidí vysoká částka a proto někteří poskytovatelé připojení reagovali a začali nabízet celou řadu výhodných tarifů. Za zmínku jistě stojí tarify O2 internet, tedy O2 Cool či O2 optimal. Společnost s chemickou značkou molekuly kyslíku má ještě jeden trumf a to tarif pro důchodce O2 neon S Senior. Pokud vás zajímají konkrétní ceníky, najdete je výše uvedených odkazech.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *