Podzim je tady a s ním i nové trendy v dámské obuvi. Co je letos IN?

Podzim je tady a s ním i nové trendy v dámské obuvi. Co je letos IN?

Letošní období žabek, sandálků a dalších typicky letních botiček je pryč, ale milovnice módy, a tím spíše obuvi, nemusí zoufat. Podzim 2018 se nese v duchu nástupu mnoha atraktivních trendů a rozhodně je z čeho vybírat. A protože není důvod čekat, pusťte se do hledání té nejlepší podzimní obuvi hned teď. Následující řádky vám poslouží jako inspirace.

Podzim na vysokých podrážkách

Dělají si z vás legraci, protože jste moc nevyrostla? Navíc nejraději nosíte tenisky, jejichž podrážka obvykle moc centimetrů do výšky nepřidá. Letos je to jiné, v kurzu jsou vysoké podrážky u tenisek. Kromě toho, že vypadají skvěle, se v nich pohodlně chodí. Budete se v jich jevit jako o něco vyšší, což může být příjemná změna, nemyslíte? Koukněte se třeba na tyto tenisky Tamaris, jsou k úžasné!

Hranatá špička je zpátky

Co se průběžně mění, je tvar špičky. A zatímco v minulých letech byly populární boty se zakulacenou špičkou, nyní můžete bez obav vsadit na špičku hranatou. Bude to sice změna, ale proč se jí bát?

Boty v kovbojském stylu

Jednou z horkých novinek pro podzim 2018 jsou kovbojské boty. Popravdě jde o trend, který byl představen již na jaře a okamžitě se do nich zamilovaly ženy, které s oblibou nosí džíny a rozevláté sukně. Ty nejodvážnější dámy volí boty s divočejšími vzory – respektive se zvířecími potisky. Vyberte si leoparda, zebru, nebo třeba hada? Podzim/zima 2018 těmto motivům přeje jako snad nikdy!

Kozačky mějte vždy v pohotovosti

Podzim bývá zrádný a rozhodě není od věci, když si v předstihu pořídíte kozačky. Ty by neměly být „jen“ kvalitní a dobře zateplené – aktuální trendy přejí rovnému střihu (boty se vyznačují tím, že mírně „odstávají“ na noze) a silnému šikmému či silnému a kulatému cylindrickému podpatku. Takové zimní boty vás spolehlivě zahřejí, a navíc umocní váš elegantní styl. Dobrou volbou mohou být například tyto kozačky značky Tamaris.

Army styl nejen pro tvrďačky

Abyste si pořídila podzimní boty v army stylu, ještě nemusíte být vojanda. Momentálně se těší velkému zájmu a mizí z regálů rychle jako pára nad hrncem. Tak snad budete mít štěstí a seženete kousek, do kterého jste se zakoukala na první pohled.

Publikováno: 06. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: boty trendy | podzimní boty trendy