Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Podzim je tady a s ním i nové trendy v dámské obuvi. Co je letos IN?

Letošní období žabek, sandálků a dalších typicky letních botiček je pryč, ale milovnice módy, a tím spíše obuvi, nemusí zoufat. Podzim 2018 se nese v duchu nástupu mnoha atraktivních trendů a rozhodně je z čeho vybírat. A protože není důvod čekat, pusťte se do hledání té nejlepší podzimní obuvi hned teď. Následující řádky vám poslouží jako inspirace.

Podzim na vysokých podrážkách

Dělají si z vás legraci, protože jste moc nevyrostla? Navíc nejraději nosíte tenisky, jejichž podrážka obvykle moc centimetrů do výšky nepřidá. Letos je to jiné, v kurzu jsou vysoké podrážky u tenisek. Kromě toho, že vypadají skvěle, se v nich pohodlně chodí. Budete se v jich jevit jako o něco vyšší, což může být příjemná změna, nemyslíte? Koukněte se třeba na tyto tenisky Tamaris, jsou k úžasné!

Hranatá špička je zpátky

Co se průběžně mění, je tvar špičky. A zatímco v minulých letech byly populární boty se zakulacenou špičkou, nyní můžete bez obav vsadit na špičku hranatou. Bude to sice změna, ale proč se jí bát?

Boty v kovbojském stylu

Jednou z horkých novinek pro podzim 2018 jsou kovbojské boty. Popravdě jde o trend, který byl představen již na jaře a okamžitě se do nich zamilovaly ženy, které s oblibou nosí džíny a rozevláté sukně. Ty nejodvážnější dámy volí boty s divočejšími vzory – respektive se zvířecími potisky. Vyberte si leoparda, zebru, nebo třeba hada? Podzim/zima 2018 těmto motivům přeje jako snad nikdy!

Kozačky mějte vždy v pohotovosti

Podzim bývá zrádný a rozhodě není od věci, když si v předstihu pořídíte kozačky. Ty by neměly být „jen“ kvalitní a dobře zateplené – aktuální trendy přejí rovnému střihu (boty se vyznačují tím, že mírně „odstávají“ na noze) a silnému šikmému či silnému a kulatému cylindrickému podpatku. Takové zimní boty vás spolehlivě zahřejí, a navíc umocní váš elegantní styl. Dobrou volbou mohou být například tyto kozačky značky Tamaris.

Army styl nejen pro tvrďačky

Abyste si pořídila podzimní boty v army stylu, ještě nemusíte být vojanda. Momentálně se těší velkému zájmu a mizí z regálů rychle jako pára nad hrncem. Tak snad budete mít štěstí a seženete kousek, do kterého jste se zakoukala na první pohled.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *