Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Potrubní přeprava je rychlá a efektivní

Každý nápad nebo vynález, který umí firmám urychlit výrobní procesy, ušetřit náklady, zvýšit zisk a zlepšit bezpečnost je vždy vítaný. I popularita potrubních systémů stále roste.

Potrubí většinou vnímáme jen jako možnost, jak přepravit kapalinu nebo plyn na velké vzdálenosti, má ale mnohem širší využití. V mnoha průmyslových odvětvích, výrobních a zpracovatelských zívodech je přeprava potrubím skvělým řešením, jak urychlit technologické procesy i výrobu.

  • Odsávání je jednou z variant, pro které se potrubí hodí. Na všech místech, kde je potřeba rychle a efektivně odsát prach, výpary nebo další škodliviny, je potrubí nepostradatelným pomocníkem. Poradí si i s olejovou mlhou, brusným prachem i pilinami. Potrubí tak najde využití i v lakovnách, brusírnách, chemickém a potravinářském průmyslu pro vytoření čistého a bezpečného prostředí.
  • S tříděním recyklovaných surovin také pomáhá potrubí. Vyhledávaná nízkotlaká přeprava podporuje ekologii a šetrný přístup k naší planetě. Pro přepravu potrubím je vhodný nejen papír, plast a sklo, ale i dřevěné hobliny a piliny, elektronika nebo polystyren.
  • Přepravu sypkých surovin z místa na místo v rámci zpracovatelského závodu nebo výroby potrubí také umí zrychlit a zefektivnit. To, co by se z jedné strany haly na druhou převáželo po mnoha paletách několik hodin se potrubím přepraví během pár okamžiků a téměř bez práce. Granule, mouka, koření, chemické látky, čaje, káva, obilí a mnoho dalších sypkých látek přepravíte snadno a rychle k balící lince nebo třeba k mixovacímu zařízení.

Potrubí přepravu můžeme mít spojenou spíše s přepravou ropy nebo vody mezi městy či dokonce státy. V menším měřítku však velmi zefektivňuje a urychluje výrobní procesy v daných závodech, šetří peníze i čas a vytváří bezpečné prostředí pro práci.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *