Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Kosmetika a vůně

Přírodní oleje, které by mezi vaší kosmetikou neměly chybět

Hledáte klíč k dokonalé kráse? Vyzkoušela jste všechny možné kosmetické přípravky, ale u žádné jste nezaznamenala kýžený efekt? Možná jste se jen nechala zlákat reklamními taháky známých výrobců a zapomněla na to, že blahodárné účinky najdete pouze v čisté přírodě. Zapomeňte na chvíli na produkty chemických a farmaceutických společností a zaměřte se na přírodní kosmetiku. Prozradíme vám, které bio produkty patří k těm nejlepším!

Nejvzácnější olej na světě

Slyšela jste již o plodech argánie trnité, ze kterých se lisuje arganový olej? Jakpak by ne, vždyť je to právě zázračný olej z Maroka, o kterém se hovoří jako o elixíru mládí. Marocké ženy objevily jeho tajemství již dávno a v posledních letech se z anti-aginového efektu těší celý svět. Kosmetický arganový olej poskytuje pokožce ochranu před UV zářením, vyživuje ji a v neposlední řadě slouží i jako prevence před rakovinou kůže. Perfektní péči poskytuje také vlasům a nehtům, které jsou díky němu pevnější a pružnější. A na své si přijdou i hospodyňky – kulinářský arganový olej je nedílnou součástí marocké kuchyně a používá se nejen při přípravě tradičních pokrmů, ale také na běžné vaření.

Kokosový olej

kokosovy olejArganovému oleji věrně sekunduje další olej, tentokrát ten, který vzniká lisováním kokosů. A i od kokosového oleje můžete čekat (téměř) zázraky, protože obsahuje široké spektrum důležitých látek. Ty perfektně chrání pokožku, kterou navíc hydratují. Můžete ho používat také na vlasy a nehty a kulinářskou verzi také na vaření, pečení a pražení. Představuje perfektní alternativu pro veganskou a ajurvédskou kuchyni. Na rozdíl od jiných typů olejů se neusazuje v cévním systému a proto ho dietologové doporučují lidem trpící cévními onemocněními a cukrovkou.

100 % přírodní kosmetika by mezi vašimi kosmetickými přípravky rozhodně neměla chybět. Objednat si ji můžete třeba hned teď. Vysoce kvalitní produkty najdete ve specializovaném e-shopu na www.biokrasa.sk.