Sexy prádlo dokáže v posteli hotové divy

V každém vztahu se dříve nebo později vyskytnou problémy. Mohou být různého charakteru a pokud pomineme potíže existenčního rázu, mezi ty nejhorší patří nedorozumění v posteli. Vždyť je to právě intimita, kterou si partneři dokazují, že si spolu stále rozumí a zažívají nezapomenutelné okamžiky. Co si však počít tehdy, když to v ložnici přestane klapat? Partnerovi sice vše funguje tak, jak má, ale vytratila se ona pověstná jiskra? V takovém případě je ji musíte opět zažehnout a mezi nejefektivnější nástroje patří... erotické prádýlko!

Stydíte se? Objednejte si prádýlko online

Pokud jste výběr spodního prádla podceňovala a preferovala pohodlí na úkor smyslnosti, zřejmě byste svůj přístup měla přehodnotit. A propos – i dámské spodní prádlo samozřejmě může kombinovat komfort s erotickým nábojem, stačí vsadit na kvalitní kousky od známých výrobců jako je Livia Corseti, Leg Avenue nebo Obsessive. Otázkou je, kde se po něm poohlédnout v případě, že se vám příliš nechce do kamenného obchodu. Nebudeme si nic nalhávat, ženy jsou v tomto ohledu mnohem plašší než muži a prodavačka, která jím po celou dobu nákupu erotického prádla doslova dýchá za krkem, může od nákupu odradit. Naštěstí žijeme v době informačních technologií a můžeme si sexy prádlo objednat online. Jedním z e-shopů, které se specializují na prodej dámského sexy prádýlka, je eSensa.cz. Překvapí vás širokým spektrem zboží, o jehož existenci jste zřejmě doposud ani netušila. Ale vše pěkně popořádku.

Čím ho překvapit?

Samozřejmostí jsou miniaturní tanga, krajkové šortky, poloprůsvitné a saténové košilky a populární body stockingy. Chcete-li mu dokázat, že nejste šedá myška, ale naopak smyslná dračice, sáhněte po těžším kalibru v podobě pokrývek na prsa (tzv. nipple covers). Nechybí ani doplňky v podobě pásek na oči, efektních rukaviček z eko kůže nebo boa s pery. Postelové hrátky si můžete zpříjemnit také masážními svíčkami, elektrizujícími masážními gely a nechcete-li nechat nic náhodě, určitě se vám bude hodit i intimní gel. Ani tím ovšem nabídka nekončí. Pokud si ráda hrajete, nezapomeňte na kategorii kostýmů a převleků. Jak by se vašemu partnerovi líbilo, kdyby za ním přišla sexy sněhurka, indiánská dívka letuška nebo sestřička? V kreativitě se meze nekladou a když na to přijde, můžete se stylizovat i do role Červené karkulky, japonské geishi či policistky. Ať už si však vyberete cokoliv, vždy se můžete spolehnout na absolutní diskrétnost. Erotické prádlo dokáže opravdové divy a sama budete překvapená, jak se vaše postelové problémy rozplynou do ztracena. I vy můžete být zatraceně sexy – dokažte mu, že nemá důvod koukat po jiných a staňte se jeho inspirací!

Publikováno: 13. 11. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam