Půjčení tahače, návěsu či nákladního vozu: Komu se vyplatí?

Půjčení tahače, návěsu či nákladního vozu: Komu se vyplatí?

Pořízení nového nákladního vozidla, tahače či návěsu rozhodně nepatří mezi zanedbatelné položky. V případě nízké vytíženosti může být návratnost investice velmi dlouhá. Jinými slovy se vyplatí zvážit jinou možnost. Pro menší, ale i středně velké a větší firmy je často mnohem rentabilnější občasné zapůjčení.

Kdy je zapůjčení lepší než nákup v bazaru?

Jako alternativa k novým vozům se nabízí nákup náklaďáků a tahačů z bazaru. Ale stojí za to riskovat, že se brzy projeví technické závady, které si vyžádají nemalé investice? Finančně náročná je samozřejmě i běžná údržba. A co si firma počne, když vozidlo vypoví službu? I v tomto směru se jeví jako mnohem praktičtější půjčení tahače či nákladního vozidla. Samozřejmě záleží na individuální situaci dopravce – pokud již disponuje určitým servisním zázemím, a navíc potřebuje vozidla po celý rok, pak se zapůjčení vyplatit nemusí. Pro množství dopravců je zajímavé především půjčení návěsu. Sami disponují vlastním tahačem a návěsy si vždy zapůjčí podle typu zakázky.

Kdo vám půjčí tahač i návěs?

Došli jste k závěru, že je pro vás půjčení tahače, návěsu či nákladního vozidla výhodné? Obraťte se na největší půjčovnu nákladní techniky a vyberte si. Společnost Financial System umožňuje zapůjčení na libovolnou dobu bez omezení počtu najetých kilometrů. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu a mohou kdykoliv vyjet na silnici. Zapůjčení nákladního vozu je jednoduché a rychlé. Proces sepsání smlouvy nezabere více než 30 minut. Financial System vychází vstříc fyzickým osobám (i nepodnikatelům) i firmám. Počítejte s tím, že při zapůjčení složíte kauci ve výši nájmu za první měsíc a první nájem. Pokud v nabídce nenajdete vhodné vozidlo, odborníci se vám ho pokusí sehnat. Bližší informace o vozidlech a službách najdete na www.financialsystem.cz.

Publikováno: 18. 02. 2018

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: půjčení návěsu | půjčení tahače