Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Půjčení tahače, návěsu či nákladního vozu: Komu se vyplatí?

Pořízení nového nákladního vozidla, tahače či návěsu rozhodně nepatří mezi zanedbatelné položky. V případě nízké vytíženosti může být návratnost investice velmi dlouhá. Jinými slovy se vyplatí zvážit jinou možnost. Pro menší, ale i středně velké a větší firmy je často mnohem rentabilnější občasné zapůjčení.

Kdy je zapůjčení lepší než nákup v bazaru?

Jako alternativa k novým vozům se nabízí nákup náklaďáků a tahačů z bazaru. Ale stojí za to riskovat, že se brzy projeví technické závady, které si vyžádají nemalé investice? Finančně náročná je samozřejmě i běžná údržba. A co si firma počne, když vozidlo vypoví službu? I v tomto směru se jeví jako mnohem praktičtější půjčení tahače či nákladního vozidla. Samozřejmě záleží na individuální situaci dopravce – pokud již disponuje určitým servisním zázemím, a navíc potřebuje vozidla po celý rok, pak se zapůjčení vyplatit nemusí.

Pro množství dopravců je zajímavé především půjčení návěsu. Sami disponují vlastním tahačem a návěsy si vždy zapůjčí podle typu zakázky.

Kdo vám půjčí tahač i návěs?

Došli jste k závěru, že je pro vás půjčení tahače, návěsu či nákladního vozidla výhodné? Obraťte se na největší půjčovnu nákladní techniky a vyberte si. Společnost Financial System umožňuje zapůjčení na libovolnou dobu bez omezení počtu najetých kilometrů. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu a mohou kdykoliv vyjet na silnici.

Zapůjčení nákladního vozu je jednoduché a rychlé. Proces sepsání smlouvy nezabere více než 30 minut. Financial System vychází vstříc fyzickým osobám (i nepodnikatelům) i firmám. Počítejte s tím, že při zapůjčení složíte kauci ve výši nájmu za první měsíc a první nájem. Pokud v nabídce nenajdete vhodné vozidlo, odborníci se vám ho pokusí sehnat. Bližší informace o vozidlech a službách najdete na www.financialsystem.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.