Půjčování aut v Česku? Mnohem oblíbenější než v minulosti

Půjčování aut v Česku? Mnohem oblíbenější než v minulosti

Potřebujete si půjčit auto, ale máte pochybnosti o úrovni autopůjčoven? K obavám není důvod, protože doby, kdy se na tento segment služeb hledělo poněkud skrz prsty, jsou dávno pryč. Češi si automobily půjčují čím dál častěji a většinou jsou s přístupem spokojeni. Pokud navíc dodržíte následující tipy, nemůžete šlápnout vedle.

Vozový park v perfektním stavu

Solidní autopůjčovnu poznáte na první pohled podle velikosti a stavu vozového parku. Neměli byste ustupovat ze svých požadavků a vybrat si vozidlo podle svých představ. Co se týče Prahy, k největším autopůjčovnám patří Taggart s více než stovkou vozidel k zapůjčení. V nabídce na www.taggart.cz najdete oblíbené vozy nižší střední třídy, luxusní auta i motoristické lahůdky, jako je Ford Mustang. Na své si tak přijde opravdu každý.

Nadstandardní služby

Dalším charakteristickým znakem kvalitní půjčovny aut jsou služby, které vám zpříjemní den. V případě zmíněné autopůjčovny Taggart například přistavení a odvezení vozu z libovolného místa v rámci Prahy zcela zdarma. K tomu navíc zkušební jízda před zapůjčením a cenově dostupné zapůjčení i s řidičem.

Vybavení vybraného vozidla

Nemá-li vámi vyhlédnuté auto v základu příslušenství, bez kterého se neobejdete, měla by vám ho autopůjčovna zajistit. Například navigaci, dětskou autosedačku, nosiče, zavazadlové boxy apod.

Dlouhodobý pronájem

Autopůjčovny obvykle nabízí také dlouhodobý pronájem. Rozhodnete-li se tuto službu využít, zaměřte se na podmínky a ujistěte se, že se vám to vyplatí. Taggart garantuje nejnižší ceny – najdete -li u konkurence stejný vůz za nižší cenu, dostanete ještě lepší nabídku. Automobily určené pro dlouhodobý pronájem nejsou starší 9 měsíců a průměrně mají najeto jen 18 tisíc kilometrů.

A co poplatky, které „nejsou vidět“?

Některé autopůjčovny lákají na nízké ceny, ale následně zákazníkům účtují skryté poplatky, s nimiž nebyli předtím seznámeni. A Taggart? Hradí všechny náklady spojené s provozem, údržbou i pojištěním.

Publikováno: 17. 12. 2017

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: taggart