Recenze: Travel Car je víc než jen půjčovna aut

Recenze: Travel Car je víc než jen půjčovna aut

Počet registrovaných automobilů v ČR se každým rokem zvyšuje. Ke konci roku 2014 bylo registrováno již 7 820 146 vozidel a meziroční nárůst činil úctyhodných 161 536 vozidel. Přesto nepatříme k zemím s největším počtem aut na obyvatele. Evropskou automobilovou mocností je Lucembursko a v těsném závěsu následuje Itálie a Kypr. U nás se o jeden automobil dělí průměrně 2 osoby (Praha), v některých regionech je průměr vyšší. A jak jste na tom s vozovým parkem vy? Patříte-li ke šťastlivcům, kteří se bez automobilu obejdou, gratulujeme. Ale co si počnete v momentě, kdy bude auto, byť na jediný den, potřebovat? Není nic jednoduššího, než se zastavit v autopůjčovně Travel Car.

Desítky vozů všech typů

Osobní nebo užitkové vozidlo, minibus, SUV, případně opravdu luxusní vozítko – ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, autopůjčovna Travel Car je na ně připravena. Bohatá nabídka vozidel ovšem nepředstavuje jediný důvod, proč byste si měli půjčit automobil právě zde. Podstatnější je široké spektrum nadstandardních služeb, kterých se vám u konkurence nedostane.

Nechte si přistavit vůz tam, kde potřebujete

Půjčovna aut Travel Car disponuje několika pobočkami (Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové), ale vy si můžete nechat přistavit vůz i kdekoliv jinde. Stačí si vybrat z několika desítek automobilů a rezervovat si jej na dobu od jednoho dne až po několik měsíců. Rezervaci provedete pohodlně přes internet na travelcar.cz, telefonicky nebo osobně.

Nadstandardní služby zahrnují také profi řidiče

Součástí komplexního portfolia služeb je řádné pojištění a záruka špičkové asistenční služby (platí pro všechny vozy!). Zákazníci, kteří se rozhodnou využívat zapůjčení vozidel pravidelně, se mohou stát členem klubu a využívat atraktivní slevy a zvýhodněné nabídky. Za zmínku stojí také přeprava osob, kterou využijete v případě, že nemáte řidičský průkaz, nebo si jen budete chtít užít bezstarostné cestování s profesionálním řidičem. A pozor, budete-li mít zájem o dlouhodobý pronájem auta (např. pro firemní účely), které v nabídce není, autopůjčovna jej pro vás pořídí. Stále pochybujete o tom, že je Travel Car neobyčejná půjčovna aut?

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna travel car | půjčovna auto Travel Car