Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Šaty dělají člověka a nehty zase dámu

Říká se, že šaty dělají člověka, ale ve skutečnosti na své okolí působíme i zdánlivě nepodstatnými detaily. Devizou každé dámy jsou kupříkladu udržované nehty. Není nic horšího, než když jinak dobrý dojem z nových šatů pokazí okousané nebo lacině vypadající nehty, které by neudělaly ostudu ani hlavní protagonistce erotického filmu… A jak jsou na tom vaše nehty? Vystačíte si s manikurními nůžkami, nebo za jejich modeláž utrácíte nekřesťanské peníze? Nejste-li s nimi spokojená, máme pro vás řešení…

Věčné dilema – v profesionálním studiu, nebo doma?

Chcete-li, aby vaše nehty vypadaly stylově a zdravě, vsaďte na populární gelovky. Gelové nehty se těší obrovské popularitě u žen, které již omrzel přírodní vzhled, ale také těch, které mají problémy s lámavostí a třepením. Gel je přitom možno aplikovat jak na přírodní, tak na umělé nehty a to v profesionálním nehtovém studiu i doma svépomocí.

Pokud se obrátíte na skutečné profesionály, budete se těšit z perfektního výsledku. Připravte se však nato, že v nehtovém studiu necháte poměrně dost peněz a gelové nehty budete muset pravidelně doplňovat.

Takové zdobení nehtů je nejen nákladné, ale také časově náročné a právě proto se si stále více žen modeluje nehty doma. Všechny potřebné materiály lze zakoupit i v menším množství a v konečném součtu vyjde domácí úprava levněji. Přesto však výrazně nedoporučujeme koupi nejlevnějšího zboží, které nevydrží ani zdaleka tak dlouho jako dražší laky a gely.

Dalším způsobem domácí modeláže, při které se obejdete bez UV lampy, jsou akrylové nehty. Přestože jde o poněkud náročnější techniku, výsledek stojí za to. Díky akrygelu nebo akrylovému pudru a tvrdidlu jsou nehty pevné, odolné, ale zároveň tenké.

Levným, ale nekvalitním materiálům z Polska se raději vyhněte

Zmínili jsme, že základem dobře vypadajících odolných akrylových a gelových a akrylových nehtů, které si můžete vymodelovat doma, jsou kvalitní materiály. A protože se v poslední době masivně rozšiřuje levné (a samozřejmě nepříliš kvalitní) zboží z Polska, provedli jsme menší průzkum trhu a našli pro vás internetový obchod s kompletním příslušenstvím, bez kterého se při modeláži neobejdete. Gely, laky, lepidla, výživu, olejíčky, UV lampy, odlakovače i veškeré manikurní a ochranné pomůcky můžete zakoupit i z pohodlí domova na magicnails.cz. Sortiment je sice o něco draží polské výrobky, ale mnohem kvalitnější. Chcete-li svým nehtům dopřát tu nejlepší péči, pak by měla být prvním krokem právě návštěva Magic Nails.