Šaty dělají člověka a nehty zase dámu

Šaty dělají člověka a nehty zase dámu

Říká se, že šaty dělají člověka, ale ve skutečnosti na své okolí působíme i zdánlivě nepodstatnými detaily. Devizou každé dámy jsou kupříkladu udržované nehty. Není nic horšího, než když jinak dobrý dojem z nových šatů pokazí okousané nebo lacině vypadající nehty, které by neudělaly ostudu ani hlavní protagonistce erotického filmu... A jak jsou na tom vaše nehty? Vystačíte si s manikurními nůžkami, nebo za jejich modeláž utrácíte nekřesťanské peníze? Nejste-li s nimi spokojená, máme pro vás řešení...

Věčné dilema - v profesionálním studiu, nebo doma?

Chcete-li, aby vaše nehty vypadaly stylově a zdravě, vsaďte na populární gelovky. Gelové nehty se těší obrovské popularitě u žen, které již omrzel přírodní vzhled, ale také těch, které mají problémy s lámavostí a třepením. Gel je přitom možno aplikovat jak na přírodní, tak na umělé nehty a to v profesionálním nehtovém studiu i doma svépomocí.

Pokud se obrátíte na skutečné profesionály, budete se těšit z perfektního výsledku. Připravte se však nato, že v nehtovém studiu necháte poměrně dost peněz a gelové nehty budete muset pravidelně doplňovat.

Takové zdobení nehtů je nejen nákladné, ale také časově náročné a právě proto se si stále více žen modeluje nehty doma. Všechny potřebné materiály lze zakoupit i v menším množství a v konečném součtu vyjde domácí úprava levněji. Přesto však výrazně nedoporučujeme koupi nejlevnějšího zboží, které nevydrží ani zdaleka tak dlouho jako dražší laky a gely.

Dalším způsobem domácí modeláže, při které se obejdete bez UV lampy, jsou akrylové nehty. Přestože jde o poněkud náročnější techniku, výsledek stojí za to. Díky akrygelu nebo akrylovému pudru a tvrdidlu jsou nehty pevné, odolné, ale zároveň tenké.

Levným, ale nekvalitním materiálům z Polska se raději vyhněte

Zmínili jsme, že základem dobře vypadajících odolných akrylových a gelových a akrylových nehtů, které si můžete vymodelovat doma, jsou kvalitní materiály. A protože se v poslední době masivně rozšiřuje levné (a samozřejmě nepříliš kvalitní) zboží z Polska, provedli jsme menší průzkum trhu a našli pro vás internetový obchod s kompletním příslušenstvím, bez kterého se při modeláži neobejdete. Gely, laky, lepidla, výživu, olejíčky, UV lampy, odlakovače i veškeré manikurní a ochranné pomůcky můžete zakoupit i z pohodlí domova na magicnails.cz. Sortiment je sice o něco draží polské výrobky, ale mnohem kvalitnější. Chcete-li svým nehtům dopřát tu nejlepší péči, pak by měla být prvním krokem právě návštěva Magic Nails.

Publikováno: 05. 07. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: akrylové nehty | gelové nehty | modeláž nehtů | nehty | uv lampy